Wpis z mikrobloga

@mozaika książkę ? Ona książki uznaje tylko przez chwilę xd potem są nie ruszane... :-) takie coś praktycznie wolałbym kupić, żeby z tego korzystała codziennie xd
@GaGu: ksiązka edukacyjna, puzzle 3D z drewna czy kartonu. Coś co rozwinei młodą, mi na potęge kupowali takie ksiazki z których wycinalo sie kartonowe siatki brył i budowalem z tego miasta xD
@GaGu: Ja kupuję wszystkim dzieciakom książki, a może się wciągnie? :D Cóż praktycznego dla 7-latki? Nożyczki? xD Teraz na topie są pachnące flamastry i cienkopisy:P
@GaGu: kup kolorowe pudełko, albo ładną drewnianą szkatułkę i nawrzucaj do niego najróżniejsze rzeczy do bazgrania i malowania, ogólnie plastyczne pierdółki: przyklejane oczka, kolorowy brokat, błyszczący jak miliony monet papier samoprzylepny, długopis który zamiast wkładu ma mini kolorową taśmę, jakieś mini długopisy, fajny notesik, masz tego całe mnóstwo w empiku albo w flying tiger chociażby - ostatnio robiłam prezent swojej chrześnicy która chodzi do 1 klasy podstawówki i była zachwycona :)