Wpis z mikrobloga

@Ustrojstwo: Przepraszam bardzo... czy ten ktoś założył łańcuchy do BMW na przód? xD
Zawsze myślałem, że powinno się je zakładać na oś napędową... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ustrojstwo: Myślałem, że może xDrive i gość miał jeden komplet łańcuchów ale e36 jeszcze nie były z tym napędem dostępne... Co niektórzy mają w głowach. xD
Nic dziwnego, że ktoś postanowił zrobić zdjęcie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mardory: Wydaje mi sie ze chodzi o brak zimowych opon Anglicy wogole z nich nie korzystaja nie ma takiego przymusu bardzo mi sie smiac chce bo na drogach widze samych Polakow z mojej miejscowosci jakze usmiechnietuch za kierownica :D pozdrawiam
  • Odpowiedz
@mardory: @sivyjara: tu nawet nie chodzi o brak opon zimowych tylko tam nie ma żadnych regulacji prawnych odnośnie opon, połowa kierowców ma różne opony na osi, niektórzy mają nawet 4 różne opony założone, oczywiście z racji tego że śnieg tam to wielkie wydarzenie zwiastujące koniec świata nikt się nie przejmuje tym żeby założyć zimowe opony, dlatego w takie dni anglia jest dosłownie sparaliżowana bo jak już nawet ktoś się odważy
  • Odpowiedz
@Ustrojstwo: @ReY1990: BMW robiło ankietę wśród posiadaczy serii 1... i 80% posiadaczy tego modelu myślało że ich auto ma napęd na przód. ( ͡º ͜ʖ͡º) U anglików wynik pewnie jeszcze większy bo zbyt inteligentni nie są.

(Tak wiem że był F52 z napędem FWD, nowe 1er też bodajże będą miały do wyboru FWD/AWD, VAN F45 też FWD..)
  • Odpowiedz
@Konata: sa piaskarki i plugi tylko na miescie nie mozna ich urzyc bo masz auta zostawione po dwoch stronach na chodnikach co moze spowodowac zrobienie z tych aut zasp lub uszkodzic co sie przelozy na wysokie odszkodowania na ktore nie moga sobie pozwolic autostrady sa odsniezone idealnie.
  • Odpowiedz