Wpis z mikrobloga

O jak skisłem xD kojarzycie #szlachetnapaczka prawda? Dziś z ciekawości wszedłem sobie na stronę akcji. Zobaczyłem, że prowadzą też coś takiego jak "Akademia przyszłości", gdzie można podarować dowolną kwotę na konkretne dziecko, pomagając spełniać mu swoje marzenia (tak ogólnie). I co znalazłem? Profil FABIANA, który chce zostać TAKSÓWKARZEM powtarzam TAKSÓWKARZEM, a na świecie zmieniłby...
UBER xDDD Jak inne dzieci mają wpisane "żeby nie było wojen", "żeby nie było biedy", to Fabian zmieniły Uber. Ojciec Janusz, Matka Grażyna? I niech mi ktoś jeszcze powie, że te profile są wiarygodne...

Tutaj możecie obejrzeć pozostałe profile:
https://akademiaprzyszlosci.org.pl/wybierz-dziecko?action=indeks&place=button&_ga=2.148097719.1425165702.1512904140-44913340.1512904140

#taxi #uber #januszebiznesu
wbutachorangutan - O jak skisłem xD kojarzycie #szlachetnapaczka prawda? Dziś z cieka...

źródło: comment_wVKGPEms1bl6QWm7cilmS3fpEA3osWCK.jpg

Pobierz
  • 24
@wbutachorangutan: Siedziałem w AP jako wolontariusz i przez chwilę też ogarniałem opisy dzieciaków. To są autentyki przepisane z kartek napisanych w kwestionariuszach. Ogólnie przez pół roku miałem swojego pokemona którego rozwijałem jak postać w rpgu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Spoko inicjatywa ale wkrótce pojawiły się ciekawsze rzeczy do działania i zrezygnowałem (