Wpis z mikrobloga

#cebula #zakupy #perfumy #oszukujo #douglas
Mirki wczoraj kupowałem perfumy dla siebie i na prezenty troche i z tego względu,że mieszkam w niemczech przez większość roku chciałem zobaczyć jakie są ceny w polsce... i co k.... Przykładowo Paco Rabanne one Million (bardzo popularny zapach) w niemczech 200ml-to w przeliczyniu na polskie złote (1e=4zł) to 320zł a w Polsce w tym samym sklepie trzeba zapłacić 485zł czyli w niemczech 200ml jest tańsze o 40zł niż polskie 100ml tego samego produktu. Wczoraj wydałem jakieś 300euro na perfumy i po przeliczeniu cen w polsce w tej samej marce wyszło że wydałbym 525euro gdybym kupował w Polsce. I uprzedzam teksty typu : ale teraz mają tam promocje- patrzyłem na to zjawisko od dłuższego czasu i to nie jest tak,że teraz jest promocja przedświąteczna.. Pozdrawiam Mirki
Pobierz
źródło: comment_z5JQSu1kfKmRCyJ2Va5J4XtQbyK4r1i3.jpg
  • 18
@pszymczyk2: i owszem w Niemczech często są promocje na wybrane perfumy. I niestety, ale to jest promocja świąteczna. Za tydzień będą inne w promocji. Wiem, bo sam kupuje w Douglasie w Niemczech. Przestań pisać pierdoły. Albo zacznij zarabiać pieniędze.
@pszymczyk2: 485 Polish zloty =
115.467553 Euros każdy w internecie może sprawdzić, że piszesz nieprawdę. Pozdrawiam. 3 Euro taniej w cenie standardowej, a twoje taniej jest tylko promocyjne, niepożyteczny głupcze ;)
@madtrexx: nie jest promocyjne idioto bo obserwuje te ceny od dawna a niemiecka cena to 80 euro czyli prawie 40 euro taniej ( i debilu zobacz ze napisalem ze przyjmuje kurs euro jako 4zlote bo on jest zmienny)
@pszymczyk2: Zrobiłem samodzielnie dodatkowe porównanie, wybierając jedne z "droższych" perfum - normalne perfumy (Eau de parfum) zamiast Eau de toilette.

Oczywiście jak w Twoim przypadku - na korzyść holenderskiego Douglasa. Różnica przy zastosowaniu kursu NBP (4.20 zł) - od 50 zł (przy przekreślonej cenie przed promocją) do 150 zł w cenie promocyjnej.

Plus dorzucają bon o wartości 55€ na wykorzystanie w Wellness, więc czyjaś różowa też by się ucieszyła ( ͡
Pobierz
źródło: comment_4JTDYybtgBKInLYPQOSVnlrEq1l5sJYF.jpg
@pszymczyk2: pal licho już ten 1 Melon, bo każdemu się co innego podoba, ale podawanie Douglasa razem z tagiem cebula to nieporozumienie, tam nawet 50% nie pomoże. Nawet gdy jest promocja w PL na -20% to opłacają się pojedyńcze butle Toma Forda 250ml po 1500-2000 zł ;)
W PL wyznacznikiem cen są internetowe drogerie na ceneo.pl albo skąpcu.
Lalique Encre Noir kosztuje ok 90 zł, a w Douglasie 469 czy jakoś