Wpis z mikrobloga

Foty z wczoraj ogarnięte, wrzucam parę w komentarzach. Standardowo pełna galeria tutaj, jakby ktoś chciał obejrzeć. Miejscówka to Stob Dubch (Buachaille Etive Beag) w Glencoe. Trasa bardzo przyjemna i całkiem łatwa, nawet zimą. Raki poszły w ruch dopiero przy schodzeniu, bo miejscami był lód.

#szkocja #gory #azylboners #uk ##!$%@?
Aenkill - Foty z wczoraj ogarnięte, wrzucam parę w komentarzach. Standardowo pełna ga...

źródło: comment_bC5oNAEgeHvYxd7rTK4ckbXKlK7zyDIe.jpg

Pobierz
  • 24
@petalchaser: Ja w swojej branży (IT) nie narzekam na ilość ofert, jak w innych - nie wiem. Jakaś konkretna branża?
Zarobki raczej niższe niż w Anglii, ale za to ceny wynajmu/kupna domów i mieszkań o wiele mniejsze.
@petalchaser: Na spawanie chyba zawsze będzie sporo ofert. Glasgow to miasto przemysłowe, a kolei na wschodnim wybrzeżu jest sporo pracy w przemyśle paliwowym - są platformy wiertnicze itd. dużo nowych inwestycji, więc kto wie.
@Aenkill: Nie dziwię się :) , powiedz mi jak w tamtych stronach ogólnie jeśli chodzi o miasta? Przyjemne czy raczej odrzucają? Takie Glasgow na przykład, bo o Edynburgu słyszałem dużo dobrego. Masz/miałaś problemy ze szkockim akcentem?
@petalchaser: Ja raczej unikam miast i im dalej od cywilizacji, tym lepiej. Nigdy nie mieszkałam w Glasgow (najpierw Paisley, teraz obrzeża Barrhead), a pracuję jeszcze dalej od Glasgow. Na pewno nie szukałabym niczego blisko centrum ( ͡º ͜ʖ͡º) na obrzeżach jest już przyjemniej, ale tak naprawę wszystko zależy od dzielnicy - jak wszędzie. Edynburg na pewno lepiej wypada pod tym względem.

Akcent na początku koszmarny, ale