Wpis z mikrobloga

zdalnie to moglbym sobie z polszy pracowac. Chciałbym stacjonarnie gdzies poza granicami kraju ( ͡º ͜ʖ͡º)


@comer123: skandynawia (ale ciężko tam o pracę), niemcy (łatwo o pracę, ale to nadal niemcy), hameryka (najlepszy kierunek, ale ciężko o pracę bez pozwolenia)
grafika komputerowego byłby najlepszy pod względem zarobkowym


@comer123: praca zdalna i tanie kraje w azji jak np tajlandia i kambodza. pracowalem tak przez ponad pol roku i polecam. teraz wrocilem do kraju musze pozamykac kilka spraw i najwyrazniej pod koniec 2018 uda mi sie ogarnac co trzeba i wracam. juz nie moge sie doczekac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aukolb: no ja wydawałem 4k (zł) miesięcznie, ale nie żałowałem sobie. Oszczędzałem tylko na hotelach. W spoko warunkach to z 5k zł spokojnie dasz rade
skandynawia (ale ciężko tam o pracę)


@loczyn: masz na myśli pracę w branży graficznej czy tak ogólnie?
@onea: Azja mnie aż tak bardzo nie kręci, więc tak jak pisałem wyżej - zdalnie wolałbym pracować w polszy bo tu mam praktycznie zerowe koszty utrzymania (łącznie jakieś ~500zł miesięcznie) :D
masz na myśli pracę w branży graficznej czy tak ogólnie?


@comer123: tylko o branże graficzną, która jest tam trochę na wymarciu. W Norwegii czy Finlandii to GG. Trochę w Szwecji się tego zachowało czy to designu czy gamedevu.