Wpis z mikrobloga

#sovietcity

@pr0t3r planujesz jeszcze rozwijać grę czy projekt jest porzucony?

Można gdzieś pobrać wcześniejsze buildy? Szczególnie zależy mi na update 2. Najnowszą wersję mam na steamie ale i tak odpalam piracką premierową wersję bo nowe UI i mechanika gubi cały klimat. Nie miałbym z tym problemu gdyby nie to, że mam błąd z zacinającymi się agentami KGB, a w patchu 2 zostało to naprawione. Rozwiązaniem problemu dla mnie by było pobranie jakiegoś starszego patcha, czy można na steamie przestawić coś, żeby pobrało mi starszą wersję?
  • 6
  • Odpowiedz
  • 2
@w_CZOPKU_urodzony Cześć, właśnie teraz robię od zera całą mechanikę z zachowaniami ludzi, tak aby lepiej zarządzać. Tego typu błędy znikną już na zawsze. Przynajmniej taka mam nadzieję, przykro mi słyszeć opinii na temat nowego gui ale musiałem uprościć ponieważ ludzie się gubili. odnośnie kończenia gry. Właśnie 5 min temu skończyłem rozmowę z jednym wydawca, chce wpompowac trochę kasy w projekt. Jeżeli rozmowy będą owocne to gra ruszy z kopyta
  • Odpowiedz
@pr0t3r: Dzięki za odpowiedź. Stare UI było genialne, wg mojej opinii było zdecydowanie bardziej przejrzyste i przyjemniejsze dla oka.

Gra jest świetna i zjada mi na prawdę bardzo dużo wolnego czasu, ma ogromy potencjał i mam nadzieję, że prace będą mogły w końcu ruszyć z pełną mocą. No i oczywiście, że wydawca pomoże Ci rozreklamować produkt bo stanowczo za mało słychać o Twojej grze, gdyby nie arhn.eu to nie odkryłbym tej
  • Odpowiedz