Wpis z mikrobloga

@ciootka: xD Uzależnione od jakiegoś mitycznego instagramowego piękna, które w ogóle nie znajduje poklasku wśród płci przeciwnej. Zawsze mnie to bawi - paznokcie jak szpikulce, usta jak te na obrazku, kości policzkowe #!$%@? jak u faceta, skóra naciągnięta jak u Minge i typiara mówi, że chce być lub jest piękna.

No #!$%@? nie wiem serio jakie standardy i urojenia trzeba mieć, żeby dalej w to brnąć.
  • Odpowiedz
@iAmTS: Ale kolego urojenia to ty masz równie grube jak ta laska, bo żadna "podziwiana" instagramowa modelka nie ma takich karykaturalnych ust jak ta kobieta i nikt nigdy o takim wyglądzie jak ona prezentuje nie mówił jako o modelu do którego ktokolwiek dąży. Za to te wszystkie modelki instagramowe, które widziałem, absolutnie znajdują wręcz przytłaczająco wielki poklask płci przeciwnej. Wiec standardowo, ona wyglada śmiesznie a w komentarzach jakieś kocopoły równie odchylone
  • Odpowiedz
@Hadzi: ale przecież opisałem o jakie instagramowe piękno mi chodzi. O profile paznokciowe, o sztuczne twarze jak Veronica Bielik itp.

Co się tak unosisz człowieku? Wziąłeś moją wypowiedź jako krytykę wszystkich instagramowych modelek, a wyraźnie napisałem o jakie "kanony" piękna mi chodzi.
  • Odpowiedz