Wpis z mikrobloga

@Mocniejpliss: Jakby polak #!$%@?ł hiszpanki na erazmusie to hero, Stifler i w ogóle samiec alfa i macho! Ale jak polska się pieprzy to #!$%@?, dziwka i w ogóle brak patriotyzmu bo powinna tylko polakom dawać!!111 Esh te wasze podwójne standardy...
  • Odpowiedz
  • 42
@fishery: tutaj chodzi o przyszle pokolenie ktore wyjdzie z macic tych kobiet. Poczytaj o telegonii i epigenetyce. W skrócie, srednia inteligencja wśród społeczeństwa spadnie, będzie rodziło sie mniej geniuszy i cywilizacja zachodu upadnie. Przyjdzie Islam i zabije ciebie. Takie są konsekwencje erazmusa i marksisci kulturowi o tym wiedzą.
  • Odpowiedz
nie powinna dawać tym dla których jest kawałkiem mięsa do przetrzepania, a tak traktuje się te erazmusanki co przygód szukają, te z roksy to przynajmniej przedsiębiorcze są!

@thexDguy: Ash, rozumiem że Polacy jako naród katolicki od wieków, znany z wartości moralnych nie traktują tak kobiet ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@thexDguy: Czyli jeżeli ja mam ochotę puknąć testowo jakąś czekoladkę to też mam spłaszczoną hierarchię i w ogóle jestem #!$%@? i bezwartościowy ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz