Wpis z mikrobloga

@thexDguy: Teraz mi powiedz wedle jakich wartości przyjąłeś to założenie? Katolickich, chrześcijańskich ? Ogólnych wartości moralnych ?

Zawsze zastanawiało mnie dlaczego ludzi tak boli dupa w związku z tym co inni robią ze swoimi dupami. Mi jest obojętne komu ta polka się wypina, kto ją posuwa. Tak samo pedzie: póki nie manifestują że chcą superpraw typu prawo do adopcji to mam #!$%@? na to.
Dobrym przykładem wyżej opisanego w tym wątku
Czyli jeżeli ja mam ochotę puknąć testowo jakąś czekoladkę to też mam spłaszczoną hierarchię i w ogóle jestem #!$%@? i bezwartościowy ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@fishery: Oczywiście że nie! Mężczyźni mogą pukać kogo chcą, kobiety natomiast mogą uprawiać seks tylko z Polakami, a właściwie tylko z jednym, po ślubie. Wiesz, zasada kłódki i kluczyka jest bardzo jasna. Faceci mogą się ruchać dla przyjemności a kobiety żeby
Ja jebe... widze że niektórym ostro na łeb weszło:) nie widze powodu żeby z założenia nie szanować kogos kto jedzie za granice albo kogos kto daje dupy za pieniądze. Po mojemu nikomu nie dzieje sie krzywda.. a nie, wróć, zapomniałem że ojczyzna i cywilizacja zachodu gina z powodu wyjazdow na zagraniczne uczelnie