Wpis z mikrobloga

Każdy kto używa określenia polaczek w stosunku do Rodaków, sra sam na siebie i niegodzien ssać żulowi skarpety
#oswiadczenie
Generalnie jak można być taką #!$%@?ą żeby puć na własny Naród i pochodzenie tym samym. Jaką mentalna szmatą trzeba być żeby uważać się za lepszego.
Bo co? Bo pracujesz i odprowadzasz podatki, czy że jesteś lepiej wytresowaną kulturowo małpą- co z tego? I tak jesteś częścią tego samego stada.
Przeszkadzają ci "gorsi" uważasz ę tacy są?
Kim sam jesteś z takim podejściem?
Akurat narodowość nie dzieli na lepszych i gorszych.
Raz Niemcy próbowali eksperymentu z odzdzieleniem lepszych od gorszych.
Tak myślisz?
  • 4
@WidarX: a niby dlaczego mam czuć przywiązanie do kraju i narodowości? Ja wolę identyfikować się z rodziną, ludzmi których znam i szanuję. Narodowości to twór sztuczny i prowadzący do konfliktów.
A pisząc w ten sposób jak ty pokazałeś swoją płytkość i prostactwo.
@WidarX: nie, prostactwo i płytkość to twoje bluzgi na ludzi o innych poglądach.

Wiesz, byłem w Niemczech, w Grecji i na Malcie i nikt mi nie zabraniał dokonywać moich wyborów, więc może wytłumacz o co Ci dokładnie chodzi bo na razie gadasz jak potłuczony.
@uni6: W porządku, to uczciwe i rzeczowe pytanie.
Tylko najpierw powiedź mi gdzie i kiedy Ci czegoś zabroniłem?
Ja nie zabraniam, nie mam takiej władzy i nawet bym jej nie chciał, mam tylko własne zdanie i opinię i co najwyżej według nich dokonuję oceny. Jeżeli kogoś to boli,.. cóż mnie mogą tak samo bolec czyjeś poglądy i oceny prawda?
Na tym polega prawdziwa wolność wypowiedzi.