Wpis z mikrobloga

Mam problem, mam zainstalowany system Linux Mint 18.3, Na Windowsie 10 często grałem sobie w Counter Strike - Global Offensive, więc i na tym systemie chciałem sobie pograć, zainstalowałem sobie Steam, do tego Bumblebee według tego poradnika https://www.youtube.com/watch?v=5nGbWE-pvIE do tego jeszcze w pliku gry na steam CSGO.SH dodałem wpis primusrun według innego poradnika i niestety dalej laguje, nie wiem, coś przeoczyłem ? wszystko inne mi działa, poustawialem sobie programy takie jakie lubię tylko ten CS :-/ może ktoś będzie wiedział ? #linux #komputery #linuxmint
aleksander-oleksy - Mam problem, mam zainstalowany system Linux Mint 18.3, Na Windows...

źródło: comment_H5hzTvbKztiVvnBDOQCg7oQ6lZjgh19y.jpg

Pobierz
  • 44
Wróć do windows, bo czeka Cię nie jedno takie starcie i użeranie się z poradnikami;) Chyba, że tak lubisz to spoko, miłej konfiguracji;)
@eth0: Wiem, że jak już raz się ustawi ten Bumblebee to już jest ok, ja mam laptopa na którym był od nowości windows 10, i tam trzeba wszystko w usługach wylączać, bo to jeden wielki szpieg #!$%@? mnie ten system , a nic innego nie mogę zainstalować, bo nie ma na niego sterowników, Tylko 10 albo linux :(
@eth0: Wiesz w linuxach podoba mi się to, że jest duża konfigurowalność, na jedną aplikację z windowsa przypada 6 zamienników na linuxa plus aplikacja z windowsa przeportowana na linuxa :D i co prawda są problemy, ale jak uda się je obejść to już jest ok.