Wpis z mikrobloga

Uświadomię wam coś.

BTC jako jedyna krypto nie powstała aby przynieść twórcy pieniądze. Powstała aby coś zmienić.
BTC nie ma budżetu na reklamę, marketing, ani na deweloperów. Ale ma niesamowitą społeczność, która ma w dupie całą resztę krypto i nie patrzy na nią. Deweloperzy BTC to najlepsi inżynierowie od blockchaina i programowania. Zarabiają wystarczająca gdzie indziej. BTC rozwijają z idei, dlatego że chcą to robić a nie dlatego że ktoś im za to płaci.
BTC jest rozwijany najperspektywiczniej ze wszystkich krypto. Nie rozwija go nikt aby na tym zarobić, ale po to aby przetrwał, nie był scentralizowany a ludzie mogli mu ufać i trzymać w nim ogromny kapitał.
Nie macie pojęcia dlaczego społeczność nie chciała większych bloków i wybrała długi okres czasu z dużym fee.
Niskie fee możemy mieć w chwilkę, wystarczy powiększyć bloki, lub zwiększyć częstotliwość ich kopania. To 2 minuty czasu zmiany w kodzie (tak to jest cała tajemnica reszty altów o której myślicie jako o nadzwyczajnej technologii.

A wy co robicie? Plujecie na tych ludzi i sączycie jad.

Każda inna krypto ma swoich twórców, którzy zainwestowali i chcą na niej zarobić. Cisą kity, wszędzie ją promują i przeznaczją na marketing pieniądze. Mają w dupie tą walutę. Chcą się nachapać teraz.
ŻADEN TWÓRCA ŻADNEGO ALTA PRZENIGDY NIE MARZYŁ NAWET ABY TEN ZASTĄPIŁ BTC BO WIE ŻE TO NIEMOŻLIWE. Ciśnie jedynie kit aby wyssać z naiwnych ludzi siano.

#!$%@? zastanawialiście się kiedyś czemu 90% ludzi którzy siedzą w krypto od wielu lat ma w dupie alty i siedzi w BTC?
Z sentymentów? #!$%@? mać. Też chcą na tym zarobić a nie są frajerami. Znają temat tak jak twórcy altów i wiedzą jaka będzie przyszłość. Tylko nowi od lat #!$%@?ą o tym że jakiś alt zmiecie btc, bo łykają marketing a nic nie wiedzą

Ja takie rozmowy przeprowadzam na tagu bez przerwy, myśląc że do kogoś dotrę. Ostatnia byłą może 2 dni temu.
Myślałem że coś zmienię, dotrę, uświadomię... Ale zalew zielonek na tagu jest przytłaczający i widzę że ile bym nie przerabiał tego samego tematu to po chwili znów jest zalew nowych buraków, którzy nie tylko nie chcą słuchać dobrych rad ale jeszcze się plują i cwaniakują. To jest przykre i żałosne. Jestem w 3 najczęściej udzielających się na tagu bitcoin, ale ktoś kto myśli że ja promuję btc bo chcę ratować jego kurs musi być kompletnym kretynem. Moja aktywność w krypto i to co piszę o btc nie wpłynęło na jego kurs nawet o ułamek centa! Nie robię tego po to, robię to aby ratować wasze portfele, ale widzę że nie jesteście tego warci. Naprawdę rzygać się chce. A traćcie pieniądze przemądrzali niewdzięcznicy, na to zasługujecie.

Naprawdę nie zasługujecie na nic, jedynie na bycie #!$%@? przez scamy

Tu macie listę pogromców btc w które waszy poprzednicy pakowali pieniądze: www.http://deadcoins.com/
Tu macie listę śmierci BTC: https://99bitcoins.com/obituary-stats/

#bitcoin #kryptowaluty #shitcoin #altcoin #inwestycje
e.....r - Uświadomię wam coś.

BTC jako jedyna krypto nie powstała aby przynieść tw...
  • 48
@morteusz:

Przykłady o których mało kto wie? Dash - niby przez przypadek i błąd w kodzie 1,9mln dashy trafiło na konto twórców. Było to wiadomo już po kilku godzinach. Wystarczyło uruchomić się jeszcze raz.
Twórcy cisnęli że to przypadek, dlaczego więc nie spalili tych dashy? Mogli je przelać na losowy portfel.
Satoshi do dziś nie ruszył nic, bo wie jakby to wpłynęło negatywnie na BTC.
To był #!$%@? niesamowity człowiek, twórca
@escabor: a ja podziwiam że chciało Ci się tyle aż napisać :) Kurde. Podziwiam to. To mi się tego niechciało przeczytać. Doszedłem do 5tej linijki :) dalej to już podziękowałem xd
@Gensek: To rewolucja, coin v3.0
Czajnik i żarówki będzie sama opłacała rachunki za siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiesz #!$%@? ile jest czajników na świecie? IOTA więc musi kosztować 1k$ to jasne...
A pomyśl o odkurzaczach, pralkach, kiblach płacących za spuszczaną wodę. Otwórz oczy!
@Fifarafas: też powstał aby zarobić ale to były inne czasy. To był pierwszy alt i Charlie Lee miał jedyny zarobek z tego ile sam wykopał go na początku.
Litecoin szanuje właśnie ze względu na Charliego Lee, bo robi dużo dobrego dla krypto. Zależy mu na tym a nie na pieniądzach. Poza tym litecoin współpracuje z core i btc. Wspierają się.
@escabor: Technologia IOT ma jakies tam zastosowanie ale ja nie za bardzo rozumiem po co im tam sa potrzebne tokeny. Moze to chodzi o bezpieczne klucze prywatne poprostu zeby sie mogly urzadzenia bezpiecznie komunikowac miedzy soba i przesylac dane.
@escabor: Dzięki za ten wpis i inne liczne komentarze.

Nie macie pojęcia dlaczego społeczność nie chciała większych bloków i wybrała długi okres czasu z dużym fee.

No tego właśnie nie mogę zrozumieć. Czemu ma to służyć? Co jest złego w tanim i szybkim przesyłaniu środków?

Czekam na dzień kiedy będę mógł wygodnie, szybko i tanio zapłacić za serwer, pizze czy tam jakieś eurogąbki lub różowego kałacha w grze. To będzie dla
@escabor: Cóż mówić, cóż robić. Temat krypto wkroczył do mainstream'u, widać to w tv, radiu, nawet na wykopie. Wystarczy spojrzeć na najpopularniejsze tagi. Taka kolej rzeczy że teraz każdy będzie próbował coś użreć z coraz to większego tortu oferując cuda na kiju. Śmiejemy się z daskojna a tak naprawdę 99% krypto jest tym samym. Później znowu jakaś giełda przypadkowo padnie, coś się źle wyśle, komuś #!$%@? oszczędności a jeszcze inni zawiną