Wpis z mikrobloga

Uświadomię wam coś.

BTC jako jedyna krypto nie powstała aby przynieść twórcy pieniądze. Powstała aby coś zmienić.
BTC nie ma budżetu na reklamę, marketing, ani na deweloperów. Ale ma niesamowitą społeczność, która ma w dupie całą resztę krypto i nie patrzy na nią. Deweloperzy BTC to najlepsi inżynierowie od blockchaina i programowania. Zarabiają wystarczająca gdzie indziej. BTC rozwijają z idei, dlatego że chcą to robić a nie dlatego że ktoś im za to płaci.
BTC jest rozwijany najperspektywiczniej ze wszystkich krypto. Nie rozwija go nikt aby na tym zarobić, ale po to aby przetrwał, nie był scentralizowany a ludzie mogli mu ufać i trzymać w nim ogromny kapitał.
Nie macie pojęcia dlaczego społeczność nie chciała większych bloków i wybrała długi okres czasu z dużym fee.
Niskie fee możemy mieć w chwilkę, wystarczy powiększyć bloki, lub zwiększyć częstotliwość ich kopania. To 2 minuty czasu zmiany w kodzie (tak to jest cała tajemnica reszty altów o której myślicie jako o nadzwyczajnej technologii.

A wy co robicie? Plujecie na tych ludzi i sączycie jad.

Każda inna krypto ma swoich twórców, którzy zainwestowali i chcą na niej zarobić. Cisą kity, wszędzie ją promują i przeznaczją na marketing pieniądze. Mają w dupie tą walutę. Chcą się nachapać teraz.
ŻADEN TWÓRCA ŻADNEGO ALTA PRZENIGDY NIE MARZYŁ NAWET ABY TEN ZASTĄPIŁ BTC BO WIE ŻE TO NIEMOŻLIWE. Ciśnie jedynie kit aby wyssać z naiwnych ludzi siano.

#!$%@? zastanawialiście się kiedyś czemu 90% ludzi którzy siedzą w krypto od wielu lat ma w dupie alty i siedzi w BTC?
Z sentymentów? #!$%@? mać. Też chcą na tym zarobić a nie są frajerami. Znają temat tak jak twórcy altów i wiedzą jaka będzie przyszłość. Tylko nowi od lat #!$%@?ą o tym że jakiś alt zmiecie btc, bo łykają marketing a nic nie wiedzą

Ja takie rozmowy przeprowadzam na tagu bez przerwy, myśląc że do kogoś dotrę. Ostatnia byłą może 2 dni temu.
Myślałem że coś zmienię, dotrę, uświadomię... Ale zalew zielonek na tagu jest przytłaczający i widzę że ile bym nie przerabiał tego samego tematu to po chwili znów jest zalew nowych buraków, którzy nie tylko nie chcą słuchać dobrych rad ale jeszcze się plują i cwaniakują. To jest przykre i żałosne. Jestem w 3 najczęściej udzielających się na tagu bitcoin, ale ktoś kto myśli że ja promuję btc bo chcę ratować jego kurs musi być kompletnym kretynem. Moja aktywność w krypto i to co piszę o btc nie wpłynęło na jego kurs nawet o ułamek centa! Nie robię tego po to, robię to aby ratować wasze portfele, ale widzę że nie jesteście tego warci. Naprawdę rzygać się chce. A traćcie pieniądze przemądrzali niewdzięcznicy, na to zasługujecie.

Naprawdę nie zasługujecie na nic, jedynie na bycie #!$%@? przez scamy

Tu macie listę pogromców btc w które waszy poprzednicy pakowali pieniądze: www.http://deadcoins.com/
Tu macie listę śmierci BTC: https://99bitcoins.com/obituary-stats/

#bitcoin #kryptowaluty #shitcoin #altcoin #inwestycje
e.....r - Uświadomię wam coś.

BTC jako jedyna krypto nie powstała aby przynieść tw...
  • 48
  • Odpowiedz
@Smule: Osiagniemy. Zapchany mempool jest krytycznym problemem, ktory mimo wszystko jest do rozwiazania i bedzie rozwiazany, ale wiara w to ze BCH jest rozwiazaniem jest niepowazna. To juz LTC albo jakis shit ma wieksze szanse. BCH szanuje jeszcze mniej niz Goldmana a jak mozesz sie domyslic nie palam do Goldmana miloscia. #!$%@? na BTC jest w sumie OK bo krytyka pomaga ale naganianie na BCH to pchanie sie na mine.
  • Odpowiedz
@Gensek: Mi tego nie musisz tłumaczyć dla mnie BCH to scam.

Osiagniemy


Liczę na to, że się uda.

#!$%@? na BTC jest w sumie OK bo krytyka pomaga ale naganianie na BCH to pchanie sie na mine.


No średnio, napisz nawet na takim wykopie, że BTC ma duże fee i nadaje się jedynie do spekulacji i trzymania, bo rośnie (dla przeciętnego Janusza z ulicy, wiadomo jak ktoś jest fanatykiem to może
  • Odpowiedz
@Gensek:

Super, siec nalezaca do 5 gosci z ktorych czesc juz byla a czesc dopiero pojdzie do pierdla, ktorzy sa zdolni zrobic atak 51% za 10 minut i jak im zabraknie miejsca w bloku to beda go zwiekszac do usranej smierci ostatecznie tworzac rodzaj oligarchii nodow. To ja juz wole banki. Piszesz to jak bys w ogole nie rozumial po co powstal BTC i jakie mial zalozenia.


Po jednej i drugiej
  • Odpowiedz
  • 0
@escabor 2 minuty zmiany w kodzie czyli że jednak ktoś tym bitcoinem może manipulowac i jest jakis centralny osrodek mogacy wprowadzac sobie ot tak zmiany w kodzie? przepraszam ale mało się tym interesuje xD
  • Odpowiedz
@escabor: >
BTC jako jedyna krypto nie powstała aby przynieść twórcy pieniądze
Się nie znam I zapytam gdzie są pierwsze btc I dlatego w wielu miejscach pisane jest ze Satoshi jest prawidłowe bardzo bogaty
  • Odpowiedz