Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty

Ostatnio zacząłem się mocno zastanawiać czy nie przejść na fiaty na obecną chwilę. To co się dzieje na rynku jest dość dziwne. Zastanawia mnie to, że dziennie ceny walut wzrastają tak gwałtowanie, jak nigdy przez cały rok. Nie wychodzą żadne sensowne niusy o danej walucie, a cena szybuje o kilka $ np. #gamecredits #lisk. Jest to najzwyklejsza pompka. Ludzie sporo pozarabiali, ile takie coś może potrwać. Dla mnie na tą chwilę robi się to zbyt ryzykowne już i prawdopodobnie przejdę na złotówki i przeczekam ten okres, swoje zarobiłem a szkoda głupio stracić przy nagłym gwałtownym pierdnięciu wszystkiego
  • 10
  • Odpowiedz
Market cap ciagle rosnie, a wiesz dlaczego? Osoby ktore zainwestowaly w krypto miesiac temu wchodzily na spokojnie, po 1-2k, teraz gdy widza jak siano szybko rosnie to zaczynaja wchodzic z kolejnym sianem ale juz 5 krotnie wyzszym.
  • Odpowiedz
tylko i wyłącznie spekulacje. No ale 40zł na lisku w kilka dni? Ja dziś spieniężam zarobek dość przyzwoity i przechodzę na okres wegetacji przynajmniej do 5.01, najwyżej będę żałował.

"Lepiej mądrze nie zarobić niż głupio stracić"
  • Odpowiedz
@lukaszy: To się dzieje od co najmniej roku. Po prostu hajs non stop spływa. Jest ponad 600 mld na rynku teraz a dopiero co był milestone jak przekraczaliśmy 100 mld... a jeszcze przed tym ludzie mówili że to wszystko jebnie bo skoczyło z 20 mld do 50 w dwa tygodnie XD
  • Odpowiedz
@lukaszy: dokładnie to samo widzę teraz znowu jakaś pompka zaczyna się robić i prawie jak gra w kasynie. to nie dla mnie. też czekam choć kuuuuusi jak 150 aby coś ugrać chociaż troszeczkę. Widzę ogólnie to tak powstał jakis krypto gang z bardzo dużymi pieniędzmi może zwąchali ze bitcojn to nie wszystko i chcą wyżreć rynek i doprowadzić do krachu. Ewentualnie usmiercic btc i przejsc na btccash. co jest jak najbardziej
  • Odpowiedz
to jest to co było w kwietniu i lipcu, potem spadki będą o 60% lub więcej, wróżę z fusów. Ale coraz więcej osób w krypto to pompy będą dłuższe
  • Odpowiedz