Wpis z mikrobloga

@lukiop
@natw ja nie rozumiem tych wieczorowych makijaży. Ze niby w sztucznym świetle to lepiej wygląda? Jakoś szczerze wątpię xd mi się wydaje, że jak laska ma te oczy dookoła na czarno wysmarowane to wygląda to zawsze tandetnie i źle moim zdaniem, nawet te wszystkie gwiazdki. Albo górze albo dole, albo najlepiej tylko coś na górze. Moja kuzynka takiej delikatnej urody, jak się #!$%@? na swój slub że wyglądała normalnie jak wiedźma.
  • Odpowiedz
@RustyJames: nie, mi tez sie nie podobają. Bardzo dramatyczne i przesadzone, sama bym w czymś takim nie wyszła. Trzeba szukać sprawdzonych osób jako wizażystki, żeby nie przegiąć. Strasnzie to postarza, szczególnie jal dziewczyny sie tak odwalą na studniówkę czy ślub..
  • Odpowiedz
@lukiop: Generalnie jest masa wizażystek co nie ma za bardzo pojęcia o tym co robi. Co gorsza znajdują fanki, które to lajkują (te tym bardziej nie mają pojęcia o co chodzi w makeupie) i potem są takie rezultaty jak na załączonym obrazku. Niestety nic z tym nie da się zrobić (chyba) - ten problem dotyczy wszystkich artystycznych światków - muzyki, grafiki, fotografii, malarstwa, rzeźby, poezji, itd. itp.

Widać po tych zdjęciach
  • Odpowiedz