Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, pijcie ze mną kompot, właśnie dziś stuknęło mi 9 lat jak tu z Wami siedzę. Szmat czasu :)

Pamiętam jeszcze okres, gdy wykop wyglądał jak na załączonym obrazku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaczęło się od zwyczajnego lurkowania głównej (bo w sumie Mirko jeszcze nawet pewnie nie było wtedy w planach xD), dopiero po jakimś czasie założyłem konto. I choć zawsze przeglądałem Wykop zalogowany, to moja aktywność przez dłuższy czas była dosłownie zerowa :) Mirko odkryłem dopiero jakiś rok/dwa po powstaniu i też na początku ograniczałem się do lurkowania i od czasu do czasu coś nieśmiało zaplusowałem xD Z perspektywy czasu wydaje mi się, że wolałem dobrze poznać społeczność Wykopu i jej zwyczaje, zasady tagowania, wypokową odmianę internetowej nowomowy i dopiero gdy czułem się już dość pewnie to powoli się "uaktywniałem".

Przez te 9 lat działo się tu naprawdę dużo: mnóstwo ciekawych AMA, niezliczone afery (w tym legendarna już "afera zbożowa" czy "metalowa rurka w samolocie"), "odjazdy" króla Mirko- Leszke, kilka rozwiązanych spraw dzięki #csiwykop. Wiele z tych sytuacji wywoływało różne emocje, od oburzenia, przez śmiech, aż po wzruszenie (nie raz zdarzyło mi się uronić łezkę przed monitorem, zwłaszcza przy mega pozytywnej akcji kupna starteru przez @MiszczJoda dla ś.p. @gnida84) i właśnie za to kocham Wypok.

Chciałbym z tego miejsca podziękować wszystkim użytkownikom. Jeśli to czytasz, to dzięki, że jesteś tu z nami! To właśnie my tworzymy ten portal i to w nas jest siła :) Dzięki również administracji @wykop za mniejsze lub większe starania, by portal był jak najbardziej przyjazny społeczności. Wierzę, że w końcu uda się naprawić tagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wesołych Świąt! ;)

#wykop #dziendobry #oswiadczenie #nostalgia i trochę takie #urodziny
LukaszN - Mireczki i Mirabelki, pijcie ze mną kompot, właśnie dziś stuknęło mi 9 lat ...

źródło: comment_icuHKWMm0I1WvWBQDzpX0QB2mMXYxz5w.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: ha masz rację xD faktycznie, zanotowałem lekki falstart, przez to, że to chyba dziś pokazało mi się "od 9 lat na Wykopie". Nic nie szkodzi, przynajmniej trochę przed świętami powspominałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Brawo za czujność ;)
  • Odpowiedz