Wpis z mikrobloga

TVN i KRYPTOWALUTY
Gorzej być nie mogło, Święta - gdzieś w tle włączony telewizor, akurat TVN. Bach! Reportaż o kryptowalutach... o #!$%@?

Aż mi kropla z czoła ściekła, bo wiedziałem że to koniec miłych i wesołych świąt. Szczególnie, że większość rodzinki, to prawdziwe janusze.
W głowie miałem miliony scenariuszy, miliony odpowiedzi, na kolejne udowadnianie mi przez Wujka Zbigniewa lat 80, że te Bitoiny to oszustwo i żebym uciekał z tej piramidy finansowej, bo on to kiedyś w '81 stracił swój majątek na jakichś akcjach!

Jak tylko pojawił się reportaż, wszyscy na mnie i czekali na moje zdanie.

Jak usłyszałem o tym, że Bitcoin ma 7 lat, że Bitcoin to istna ruletka, marzenia naiwniaków (!), w dodatku że jakiś admin się pomylił i kurs spadł (Piotr konieczny gratuluje wypowiedzi), to wziąłem wstałem i ... machnąłem ręką. Mówię kur* szkoda strzępić ryja. Aż musiałem się przejść po pokoju i wróciłem do stołu, trzymam kciuki że temat nie powróci :)

Mocniejszego prowo, w tak rodzinny czas dawno nie widziałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bitcoin #btc #kryptowaluty ##!$%@? #zalesie
  • 83
@heterodewiant44: Stary, jakbyś miał chociaż trochę doświadczenia w rozmowach z kimś, kto ma inny światopogląd to byś wiedział, że czasem można komuś od kilku lat tłumaczyć, a osioł swoje :)

Tłumaczenie o krypowalutach było wielokrotne i każdej osobie z rodziny która "gdzieś" usłyszała. Uważasz, że tłumaczenie tego samego i mówienie to samo, po raz setny każdemu z osobna i to jeszcze przy stole świątecznym ma jakikolwiek sens XD?

Wyjdź z piwnicy,
@heterodewiant44: Dobra, coś jeszcze bo nudny jesteś?

Znam kilka tysięcy osób z Polski które zainteresowały się krypto, prowadzę dużo szkoleń i na bieżąco rozmawiam jak wyniki, wiem kiedy sprzedali i tak dalej, więc jak najbardziej nie masz żadnego startu w posiadanych informacjach, czy się ludzie dorobili, czy nie.

Wiem, że jesteś wykopowym przegrywem i dla Ciebie, dorobienie się "czegoś" jest abstrakcją, no ale cóż śpij słodko aniołku i zwijaj się z