Wpis z mikrobloga

Ech te gimby, dla których szczytem marzeń jest zostać kolejnym rokiem, rojem, izaakiem czy innym rakiem polskiego gejmingowego jutuba xD

Miej po 100 wyświetleń swoich wypocin, twórz poradniki o tym jak się wybić na YT XDDDDDD

Zrzut ekranu pochodzi z kanału jednego z wielu dzieciaków, którzy spamują regularnie znaleziska swoimi lecplejami, z ciekawości wszedłem na kanał sprawdzić wyświetlenia, nie zawiodłem się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polskiyoutube #youtube #gry #rakcontent #bekazpodludzi #heheszki
Lookazz - Ech te gimby, dla których szczytem marzeń jest zostać kolejnym rokiem, roje...

źródło: comment_yYWoNBG4QLaKXU47pSx4baw28DFDaGOX.jpg

Pobierz
  • 24
Śmiejąc się z dzieci i szydząc z nich jesteś jakieś 100 razy bardziej żałosny od (jak to nazwaleś) tych "gimbów". Wyjdź na dwór, poczytaj książkę, ogarnij się.
@Kotlet_Rybny: ja o oglądalności głównie - o jakości się nie wypowiadam, bo nie oglądam filmików. Po prostu śmieszy mnie, że ktoś, kto w ciągu ~ roku ma oglądalność, jaką ma, wrzuca poradniki jak się wybić na YT.

To tak, jakby gruba laska, która ćwiczy rok i w ciągu tego roku nie schudła nawet 1 kilograma, wrzuciłaby filmik jak się skutecznie odchudzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Enyłej, niech
@Lookazz chłopie ale co Ci do tego? Niech sobie nagrywa nawet jak tworzy ludziki z kasztanów jeśli się w tym spełnia. Czy ktoś Cię zmusza do oglądania? Zachowujesz się jak podręcznikowi bóldupiec, który jest "ponad", jego zainteresowania są lepsze i zawsze ma rację.
@Lookazz: prowadzę bloga, na który wchodzi max 200 osób na miesiąc, według ciebie powinienem go zamknąć i się schować w piwnicy. Moim zdaniem 1 > 0 i lepiej coś robić, nawet dla tego jednego widza, niż siedzieć na wykopie i narzekać na to, że ktoś inny spędza tak czas
@Zaufaj_Procesowi: może jeszcze raz przeczytaj o co mi chodzi, ale tym razem ze zrozumieniem. Jak nie pomoże, to próbuj do skutku.

prowadzę bloga, na który wchodzi max 200 osób na miesiąc, według ciebie powinienem go zamknąć i się schować w piwnicy.


@hesus: nie, wg. mnie nie powinieneś zabierać się za porady jak skutecznie prowadzić bloga ( ͡° ͜ʖ ͡°)