Wpis z mikrobloga

@elgringodado Standard, akcesoria są, sprzętu ni ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakbyś zerknal na trackingi to też trochę to trwa za czym paczki przyjadą na lotnisko, a później z tego lotniska wylecą. No i pewnie też swoje czasu przeleżą na sortowni w UK. Bądźmy dobrej myśli, że czekają już w UK ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RzuwBuotny: Na logikę, ten sam telefon, tego samego dnia wysłany powinien lecieć tym samym transportem co u @drracke no ale w przypadku GB nauczyłem się, że oni nie mają nic wspólnego z logiką :-) Ja im daję czas do połowy stycznia, jak paczka nie przyjdzie to uderzam przez PayPala i zobaczymy.
  • Odpowiedz
@elgringodado: GB ma kilka magazynów. Kumpel ten sam sprzęt tego samego dnia kupował z magazynu China, ja chciałem przycebulić i zamówiłem nieco taniej z HK i on już się bawi, a ja wciąż mam w trackingu Southall. Chytry traci dwa razy T___T
  • Odpowiedz
@skrzyppodlogi serio Ci mówię :D znajomy przycebulil i wziął Mi Mixa 2, czekał 32dni a później był z polskiego magazynu 20zl droższy :D spokojnie,ja też czekam na pakę z 25 i nadal southall... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz