Wpis z mikrobloga

Kupno normalnych spodni w tym kraju to jakaś #!$%@? udręka. Wracam właśnie z zakupów. I przeważnie zajmuje mi do godziny max. Dziś straciłem chyba ponad dwie. Wchodzę do jakiejkolwiek scieciówki idę na dział ze spodniami i się #!$%@? zaczyna. SLIM FIT, EXTRA FIT, REGULAR FIT. Baggy fit, Relaxet FIT JUMP #!$%@? #!$%@? COŚ Fit. Ja #!$%@?, nie idzie odróżnić które są męskie, a które damskie. Serio w jednym sklepie zacząłem przebierać w damskich i dopiero po metce zobaczyłem ze jest cos nie tak. A jak już znajdziesz normalne to zaczyna się kolejne #!$%@? szoł. 95% to jakieś #!$%@? poprzecierane gówno albo z dziurami. Moje spodnie robocze są schludniejsze od tego świtu, ALE PRZECIEŻ TAKA MODA. Albo #!$%@? za krótkie pokazujące piekne skarpety, jak po młodszym bracie. Znaleźć normalne klasyczne jeansy to jak trafić 6 w totka, a może i nawet trudniej. Ten sam cyrk dotyczy koszulek, wszedzie fit jak w płatkach śniadaniowych.

Udało mi się dorwać jedne normalne, drugie wziąłem jakieś Regular FIT bo miałem już dość chodzenia i szukania.
#!$%@? moda, mówią co 3 lata co jest ładne, a co juz nie jest. Wszystko po to żeby wymieniać szafę i ładować hajs do kieszeni, bo biznes odzieżowy musi się kręcić. Trzeba wmówić konsumentowi ze ubrania, które kupił 3 lata temu już nie nadają się do użytku i musi kupić nowe, tak jak aktualna ładna nowa moda nakazuje. A za kolejne 3 lata te aktualnie nowe #!$%@? na śmieci i pętla sie zamyka.
#modameska ##!$%@? #takaprawda
  • 104
@KYK_: przykro mi jesteś upośledzony, wszedłem wczoraj do pierwszego lepszego sklepu (nawet nie pamiętam co to było, chyba P&B) wziąłem krój regular i kupiłem, całość zajeła mi jakieś 5 minut. I tak jest zawsze. Ale to trzeba nie mieć dodatkowego chromosomu.
@KYK_: poszukaj w sklepach, które nie są sieciówkami - wczoraj z moim niebieskim poszliśmy do jakiegoś pasażu intermarche, w którym był jakiś sklep z ubraniami męskimi (głównie spodnie i koszule) i znalazł 4 pary zwykłych spodni nie-rurek i fajne moro bojówki. w galeriach nie da się znaleźć zwykłych spodni - nawet w lee/wrangler nic ciekawego nie mogli zaproponować
@KYK_: o jak ja Cie Mireczku rozumiem... Nie tak dawno przechodzilem to samo i podpisuje sie pod tym co napisales rekami i nogami. A dla wszystkich, co kolege hejtuja mam garsc informacji:
-kazde spodnie jakie widzialem, a bylem, zeby nie sklamac, chyba w 10 sklepach, byly przetarte. Nie mowie o takich durnotach, jak dziury od nowosci, ale serio chyba wszystkie spodnie sa teraz sztucznie postarzane. Te wyblakle kolory na kolanach,
@KYK_: bullshit, jest tego sporo w sklepach, choć w sieciówkach typowo modowych wiadomo, że przewaga będzie bardziej wąskich spodni bo taka jest obecnie moda. Ale wciąż sporo facetów w wieku 40+, albo "antypedalskich" chłopaczków nosi szerokie jak wory jeasny. No i np. pracownicy na magazynie,na produkcji bo są trwałe, ciepłe i swoboda ruchu większa niż w wąskich
@marfi: źle mówisz, ciężko znaleźć spodnie, które nie są worami a nie są też slim, Lee Cooper miał świetne spodnie, ale coś #!$%@?, ze mną jest problem, że często nawet regular są zbyt wąskie, przez kolano nie chcą przejść a wcale nie jestem grubasem czy atletą... mam wrażenie, że większość chłopców teraz woli styl zniewieściały i laski to lubią
@KYK_: wybacz, że świat nie czeka, aż jaśnie pan raczy sobie uświadomić, że ludzie mają swój styl i dobierają ubrania pod siebie, dlatego też producent tworzy różne kroje różnych ubrań? Czy wszyscy mamy chodzić w takich samych? Zmień sklep, znajdź taki z targetem na jedyny słuszny krój i sprawa załatwiona
@Zbiegokolicznosci: i tak krótko.... : / po tyle to mi dają radę właśnie jakieś byleco z reserved itp. (już i tak ich nie kupuję), Lee Cooper ma całkiem w porządku, chociaż jeden model chyba wycofali a ja używałem na moto i mi wypłowiały i nie mogę znaleźć teraz
@DomPerignon: To moja ocena stanu rzeczy. Buty z zipzamkiem miedzy nogami sa dla kobiet. Poza tym to świetna luka, którą ucieka ciepło. Gruba podeszwa jeśli jest sztywna (w sklepie masz 30 stopni Celsjusza więcej niż może być na dworze) na mrozie szybko popęka. Liczy się jeszcze protektor, który nie musi być pokaźny ale musi być dość miękki i ciepły w dotyku. To zapewnia przyczepność na mrozie. Materiał oplatający noge tez jest