Wpis z mikrobloga

Kupno normalnych spodni w tym kraju to jakaś #!$%@? udręka. Wracam właśnie z zakupów. I przeważnie zajmuje mi do godziny max. Dziś straciłem chyba ponad dwie. Wchodzę do jakiejkolwiek scieciówki idę na dział ze spodniami i się #!$%@? zaczyna. SLIM FIT, EXTRA FIT, REGULAR FIT. Baggy fit, Relaxet FIT JUMP #!$%@? #!$%@? COŚ Fit. Ja #!$%@?, nie idzie odróżnić które są męskie, a które damskie. Serio w jednym sklepie zacząłem przebierać w damskich i dopiero po metce zobaczyłem ze jest cos nie tak. A jak już znajdziesz normalne to zaczyna się kolejne #!$%@? szoł. 95% to jakieś #!$%@? poprzecierane gówno albo z dziurami. Moje spodnie robocze są schludniejsze od tego świtu, ALE PRZECIEŻ TAKA MODA. Albo #!$%@? za krótkie pokazujące piekne skarpety, jak po młodszym bracie. Znaleźć normalne klasyczne jeansy to jak trafić 6 w totka, a może i nawet trudniej. Ten sam cyrk dotyczy koszulek, wszedzie fit jak w płatkach śniadaniowych.

Udało mi się dorwać jedne normalne, drugie wziąłem jakieś Regular FIT bo miałem już dość chodzenia i szukania.
#!$%@? moda, mówią co 3 lata co jest ładne, a co juz nie jest. Wszystko po to żeby wymieniać szafę i ładować hajs do kieszeni, bo biznes odzieżowy musi się kręcić. Trzeba wmówić konsumentowi ze ubrania, które kupił 3 lata temu już nie nadają się do użytku i musi kupić nowe, tak jak aktualna ładna nowa moda nakazuje. A za kolejne 3 lata te aktualnie nowe #!$%@? na śmieci i pętla sie zamyka.
#modameska ##!$%@? #takaprawda
  • 104
@ms93 wrangler nie wytrzyma roku? XD kup to pogadamy. Kupuje tylko levisy i z góry dziękuję za jakieś gowno spodnie za 120zl z poliestru i elastanu.
@KYK_: zgadzam się z innymi, zobacz na sklepy które zajmują się głównie jeansami, Lee, Levis, Big Star itp.

to jest w takim Lee czy Levis najlepsze, mówisz model i one się nie zmieniają, wybierasz tylko kolor.

np. model Lee Daren czy Levis 506.
Jak już znajdziesz swój model to kolejną sztukę kupisz przez neta bo nie trzeba przymierzać, wiadomo że będą takie same.
Moze naucz się robic zakupy, w domu spojrz na spodnie ktore nosisz, zobacz jaki masz tam obwód (W) długość (L), wejdz do sklepu, powiedz bardzo ladnie dzień dobry i poproś o wlasnie w takim rozmiarze, dla Ciebie regular bo nie chcesz miec nigdzie zwężene, znalezienie zajmuje 5min, teraz na koniec wybór koloru i "stylu", to tez jest proste, bardzo ładnie prosisz Pani o normalne spodnie, bez dziur, mozesz pokazać te w których
@KYK_ jeszcze 3 lata temu też miałem problem z kupnem spodni. Ba, z kupnem każdego ciucha (no może nie z bokserkami i skarpetkami :) ). Potem schudłem. Polecam.