Wpis z mikrobloga

Witam,
ktoś mi może powiedzieć ile trwa odblokowanie konta na #bittrex ?
Konto na tej giełdzie założyłem w 2014r, później o nim zapomniałem. Wszedłem znów w #kryptowaluty, więc odświeżałem wszystkie giełdy. Chrome pamiętał login i hasło, problem był z kodem 2FA. Napisałem do supportu i po kilku mailach anulowali mi 2FA - trzeba było wysłać swoje zdjęcia na którym trzyma się ID i kartkę z aktualną datą.

Na giełdę mogłem wejść, ale konto mam zablokowane i nie mogę wykonać tam żadnego ruchu. A szkoda, bo jest czym pograć :) Pisałem do nich trzy razy, ale ponoć mają taki ruch, że nie mogą odpisywać od razu. No i do tego szkolą nowy personel.

Ktoś może podpowiedzieć co im napisać, żeby prośba była skuteczna? Ktoś to przerabiał i wie ile czasu trzeba czekać?

A, dodam, że z niecierpliwości założyłem tam drugą prośbę w tej samej sprawie. Następnego dnia połączyli je w jedną, przeprosili za opieszałość, poprosili o cierpliwość - widać na to czas mają :/
  • 5
@ManDZiO: Jedynie czekać. Nie tylko Bittrex jest zakorkowany, wszędzie weryfikacje itd. trwają długo teraz. Gdzie niegdzie nawet nowych kont nie przyjmują żeby się szybciej uporać ze wszystkim m. in. na Bittrexie