Wpis z mikrobloga

#2017 #podsumowanie2017 #podsumowanie
Rok 2017 dla mnie był 50/50. Przez pierwsze pół roku byłem totalny #przegryw. Chciałem dziewczyny ale nie umiałem żadnej zdobyć. Nie zdałem studiów i mam rok do tyłu, teraz powtarzam od października. Dodatkowo wpadłem w lenistwo itp. Druga połowa była już lepsza, poznałem ambitną i ładną dziewczyne. Wyszedłem z #przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°) dodatkowo dała mi ona kopa do mobilizacji. Zacząłem ćwiczyć, uczyć się. Martwić się o przyszłość, planować itp. Bardziej wyszedłem do ludzi, zacząłem chcieć poznawać ludzi. Nie jest już dla mnie problemem umówić się z dziewczyną, zabrać ją gdzieś itp. Niestety nie wyszło z dziewczyną poznaną w połowie roku jednak teraz umawiam się z innymi bez problemu i wiem, że w najbliższym czasie kogoś sobie znajdę. Zrobiłem się bardziej odważny pod wieloma względami. Mam dużo znajomych z pracy, szkoły, rówieśników itp. Na 2018 mam dużo postanowień, lubie planować () za rok jak będę pisał tutaj mam nadzieje, że 2018 będzie moim najlepszym rokiem i będę szczęśliwy że wszystko czego chciałem zrobiłem. Szczęśliwego nowego roku :)
  • Odpowiedz