Wpis z mikrobloga

Mircy, głupie pytanie, ale byłem wczoraj na sylwestrach i jakiś ziomek powiedział, że nalał sobie i swojej dupie drinka, ale ona się sfochała i czy nie chcę wypić za nią. I teraz, da się jakoś domowymi sposobami sprawdzić, czy jak mi się urwał film i rano dziwne uczucie w gaciach, to mnie ktoś w nocy z pigułą na komandosa nie napadł?

Tylko bez głupich odpowiedzi, ja na serio zestrachany cały jestem. #pigulkagwaltu #sylwester
  • 8
@Ottis_McCoy:

tylko bez głupich odpowiedzi

ja #!$%@?, jak ma nie być głupiej odpowiedzi, jak ty chcesz, #!$%@?, domowym sposobem sprawdzić czy ktoś ci podał pigułkę gwałtu xD Domowym sposobem, to sobie możesz do soku z czerwonej kapusty octu nalać i zobaczyc jak zmienia kolor
@Ottis_McCoy: @Zakkalec: @klepie-biede: @Route6:
drinktesty wykrywają GHB w napoju... ale inną kwestią jest to, że we krwi/moczu po 12h ulega rozkładowi i nie sposób stwierdzić, czy miałeś coś do drina dosypane.

@Ottis_McCoy: więc popytaj znajomych co sie działo (bo chyba z jakimiś znajomkami byłeś) lub zmień znajomych..
może po prostu dupa piecze, bo ostry kebab czy jakaś mega pikantna sałatka była grana...