Wpis z mikrobloga

Każdy kto nie ogląda #koronakrolow dla beki, robi to chyba tylko żeby próbować sobie wmówić, że onet i ine "lewactwo" nie mają racji, kiedy zrównują ten szajs z błotem xDD To wygląda jak niedorozwinięty bękart GoT i tego tureckiego szajsu który leci w TVP.
Dialogi jak ze szkolnego teatrzyku, kostiumy jeszcze gorsze, polscy rycerze wyglądający jak #!$%@? na strzała, no cyrk co się tam dzieje xD
#heheszki #seriale #tvpis
  • 13
@Kapitalis: Sporo racji z tym, że może to nie jest adresowane do nas. Tylko myślę, że można to było zrobić tak, by to był taki serial, który można sobie po prostu odpalić i obejrzeć bez śmieszków czy zażenowania. Nie musiało to być, aż tak nie w naszym guście - tak słabe.
Dialogi jak ze szkolnego teatrzyku, kostiumy jeszcze gorsze, polscy rycerze wyglądający jak #!$%@? na strzała, no cyrk co się tam dzieje xD


@inzynier2k: A ten zamek? Wielki Król Wielkiego Królestwa, którego zamek to jakiś mostek, drzwi od stodoły i ze trzy ściany, wszystko ciasne jak jeden #!$%@?. Nawet ucztę królewską mają na jakimś korytarzu szerokości 3 metry. Żal dupę ściska.
@inzynier2k: A ja się nie zgodzę, bardzo dobry serial, już nie mogę się doczekać kolejnych odcinków.
Ktoś tu się nie zna na kinie, niby jak miała wyglądać wtedy Polska jak nie biednie? Weź Ty trochę pomyśl zanim zaczniesz szkalować polaczku ty :||
Pewnie siedzisz za granico i tylko hejtujesz, idz pan w uj