Wpis z mikrobloga

#simracing #assettocorsa
Chwilowo mam G27 podpięte do biurka + fotel biurowy i niestety fotel odjeżdża w cholerę średnio co 3 zakręty pomimo prób blokowania kółek itp.
Jako, że to jedyny fotel jaki mam w mieszkaniu myślę nad kupnem kokpitu z fotelem i pytanie- czy polecacie coś z tańszych rozwiązań (typu FK Automotive), albo znacie coś "znośnie droższego" z możliwością odłączenia fotela od reszty? (tak, by można go użyć jako samego fotela - małe mieszkanie, więc każdy mebel mniej się liczy, a wtedy mam jeden fotel więcej dla gości)
  • 12
  • Odpowiedz
@Rachey też to mam i polecam. Da się kierownicę pochylać i odchylać w górę /dół , odległość od pedałów też, ustawiać rzepami pozycję bardziej siedząca/leżąca, pod lędźwia czy na być większe wybrzuszenie czy mniejsze. Żeby za każdym razem nie składać i rozkładać (choć to zajmuje minutę, spięcie tylko rzepem) to pedały podnoszę i gumka recepturka zahaczam o kółeczko od regulacji kierownicy ( ͡º ͜ʖ͡º) A jeśli dłużej
  • Odpowiedz
@Rachey: Potwierdzam to, co napisał kolega powyżej. Wszystko do regulacji. Rozłożenie zajmuje dosłownie z minutę ze stoperem w ręku. Dłużej obracam kablem usb w gnieździe na obudowie, żeby kierownicę podłączyć, niż bawię się fotelem. :)
  • Odpowiedz