Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tymi taskami? Do 50lvl moge zebrac max 20pkt? Jestem newbie i przeczytalem o tym jak mialem juz 45lvl. Teraz mam uzbierane 14pkt z taskow i 49lvl. Bedzie duza strata jak nie uzbieram do 20pkt?
Robilem zadania u Grizzly Adamsa. 1x krokodyle, 2xtarantule, 3xcarnipile.

#tibia
  • 7
@dein_Mitmensch: rób taski i zbieraj punkty póki masz niski lvl, bo na wyższym jest strasznie nudno. Bić (przykładowo) 500 medus, 800 serpentów i 650 hydr na raz na Banucie to trochę ci zejdzie. :P Po przekroczeniu punktów na dany przedział dostaniesz boss pointa (1 task - 1 boss point). Tylko nie wiem czy boss pointy przechodzą na wyższy lvl czy musisz je wykorzystać w danym przedziale. ( ͡° ʖ̯
@dein_Mitmensch: ja polecam zrobić jak mówią @Blehndzior: i @dajpandolara: ,bo rzeczywiście w każdym przedziale levelowym masz maksymalną ilość punktów i chociaż z reguły te miejsca to nie jest najlepsze pg, to tarantule czy inne karnifile są spoko taskami- szczególnie jeśli grasz RPG a nie PG, bo inaczej na te miejscówki nigdy nie zaglądniesz.
inna opcja to wbić szybko 130 i potem na 130+ możesz zebrać tyle punktów ile tylko
Siema pany, pytanie mam czy na 100 lvl warto zaczynac taski u grizzly jezeli ma sie aktualnie 0 pkt? Czy bedzie to w jakis sposob uciazliwe? Np niewykonalne aby zebrac 100 albo np nieoplacalne ze wzgledu na exp?
Sory ze tak odkopuje ale nigdzie nie moge znalezc info a wykop zawsze pomoze xD jak przeczyta ofc.