Wpis z mikrobloga

myślę nad zmianą VPSa z DigitalOcean na ovh ze względu na oszczędność i częściowe uniezależnienie się od kursu dolara. Ostatnimi czasy używam go tylko do VPNa. Sądzicie, że będzie jakakolwiek różnica po takiej zmianie (wydajność, lagi)? Dochodzi do tego zmiana lokalizacji VPSa, mam jakieś dziwne przeświadczenie, że bezpieczniejszą lokalizacją jest amsterdam niż strasburg ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dejcie no znać co sądzicie.

#bezpieczenstwo #siecikomputerowe #it #vpn #vps #digitalocean #ovh
  • 9
@player11one: Na wstępie powiem, że najniższa opcja VPSa z OVH załatwi sprawę :). - Kontenery morskie sprawują się dobrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeśli potrzebujesz VPSa jedynie do VPNa i nie przeszkadza Ci Polski adres IP proponuję nazwa.pl - do takiej pierdoły na rok za 15 zł myślę, że dobry deal. - wystarczy jakiś tymczasowy adres e-mail na ewentualny spam.
@Soczysty_: niestety, polskie IP nie wchodzi w grę, bo dailymotion z ekstraklasą jest priorytetem ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście nie myślałem o innej opcji niż najtańszy VPS z OVH. Ślicznie dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@prnppp: czy na hitme jest opcja wyboru lokalizacji? Zerknąłem na ofertę i formularz zamówienia i srednio mogę znaleźć taką opcję