Wpis z mikrobloga

@r3pr3z3nt: a w tej sytuacji miałem zamiar wyprzedzać i by się udało ale sam zjechałeś bliżej tarki. Sam wcześniej zacząłem hamować i bardziej ciąłem zakręt mimo to był kontakt i na tym by się skończyło pewnie ale widzisz jaki tor jest nierówny i wywaliło mnie w kosmos prawie i uderzyłem tyłem w Twój tył i później już poszło :/ mimo wszystko sory ;) następnym razem będzie lepiej XD
  • Odpowiedz
@fungfung: No tak, ja bralem ten zakret pelnym apexem, wiec od lewej do prawej tarki, a ty wbiles w prawa sadzac ze tam bedzie miejsce... Spoko, na przyszlosc we mnie juz nie wal w ramach zadoscuczynienia :)
  • Odpowiedz
-Semi

verbalis Time 28:48 - 28:54 car select #19 puknięcie w tył przez co dostałem spina ( i spadek o jedną pozycję ) Przez zamieszanie jakie się stało przede mną wolałem zwolnić i upewnić się że mateuszek zaraz nie wróci na tor jak opętany i nie staranuje mnie widząc że nie reaguje na niebieską flagę przez którą miał się uporządkować i przepuścić nas

Misiu_Rally Time 47:39 - 47:43 car select #33 niebiezpieczna
  • Odpowiedz
@mrfloyd: skoro nie ma miejsca to się nie wpycha lub nie wybija... temat zamknięty, nie ma co bidolić, tym bardziej, że większych pretensji nie mam, tylko zwróciłem uwagę :)
  • Odpowiedz
@Skyseerr: Trochę śmieszna jest ta skarga.. To Ty zahamowałeś mi centralnie przed maską, tak że nie miałem gdzie i kiedy uciec i to jeszcze w środku ciasnej szykany.. Jakbyś pojechał linią wyścigową, to nie byłoby szans, żeby coś się wydarzyło, tym bardziej, że Mateush był przy poboczu na wewnętrznej
  • Odpowiedz
@YANIcom: Nie wiem, czy zamknięty, skoro sam upubliczniłeś ze swoim osądem i nie dałeś nawet do rozstrzygnięcia sędziom, ale luz. xD Chodziło mi o brak miejsca, bo je zająłeś w sposób nieuprawniony. :)
  • Odpowiedz
@mrfloyd: Nieuprawniony? - mogłem nawet zamknąć lewą stronę czego nie zrobiłem...
Mój błąd, w złym miejscu dałem info, a tu mamy miejsce zgłaszania incydentu, a ja tylko chciałem tylko zwrócić uwagę i dać ostrzeżenie od siebie. Tyle w temacie, nie zaśmiecajmy wątku.
  • Odpowiedz
@YANIcom: mogles zamknac zanim tam wjechalem. Jak juz sie wepchnalem (2 kola na torze ciagle byly) i sie zrownalem to bylo po zawodach. Odbiles sie ode mnie jak moj przod auta byl na wysokosci przednich kol.
Jak chcesz mi dawac upomnienia to miej jakies podstawy do tego.
  • Odpowiedz
@skethoo: jak byś nie wiedział to widziałem Cię wcześniej w lusterku, ale że nie jestem cham, to nie zamknąłem, choć nie wiedziałem, że mnie tak potraktujesz, że stłucze sobie lewe płuco... zresztą widać na załączonym filmie który sam wrzuciłeś... :)
Kończymy te pitolenie bez sensu bo to nie miejsce na romanse - miłego wieczoru.
  • Odpowiedz
@ACLeague: kroniki WEK, ciąg dalszy:

Pro wyścig:
21:57:28,111: CHAT [Drouser2k]: PLP>ignored penalty|Drouser2k

Semi wyścig:
21:40:16,526: CHAT [Floszunio]: PLP>ignored penalty|Floszunio
22:14:51,333: CHAT [Floszunio]: PLP>taking penalty|Floszunio - brak taken penalty
22:29:26,490: CHAT [b3liar]: PLP: DRIVE THROUGH PENALTY FOR CUTTING|on lap 38|b3liar - brak taken penalty
40:55 Misiu_Rally - ignorowanie linii wyjazdu z pitów
1:03:30 SpeedKB - ignorowanie linii wyjazdu z pitów

@RealAKP: > 1:20:42
Twoje zgłoszenie ma niepoprawny czas, 1:20:42
Plupi - @ACLeague: kroniki WEK, ciąg dalszy:

Pro wyścig:
21:57:28,111: CHAT [Drou...

źródło: comment_xe0pxhV7E52TLjOkea62CV06lDy9OLmr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz