Wpis z mikrobloga

OP: @Piotrek__B:
Przed ślubem miałam spore powodzenie, ostatnio w ramach separacji pojechałam sama pod palmy na all Inclusive, spa, te sprawy. No i ciężko było mi się opędzić od facetów.
Bardziej zastanawia mnie, ze rozwód za sobą to już jakiś bagaż i może to trochę odstraszać.
Mirki, miesza mi się w głowie już chyba, boje się ze będę sama i tyle. Eh, #!$%@?.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: moi starsi są już hoho po rozwodzie i każde prowadzi osobne (podobno) szczęśliwe życie. Jeśli nie masz małych dzieci (chociaż to też można sobie poukładać), to nie ma żadnego znaczenia czy jesteś po rozwodzie czy nie - celując w stały związek. Chyba że trafisz na zdewociałego, który nie wejdzie do łóżka bez ślubu kościelnego.
  • Odpowiedz
OP: @Piotrek__B:
Dzięki, naprawdę poczułam się lepiej po tym komentarzu. Ślubu kościelnego nie było ( )
@pietryna123:
Bo co, bo jechałam sama na wakacje przemyśleć sobie to i owo? Bynajmniej nie szukałam bolca, ani atencji tam. Chciałam się zrelaksować i pomyśleć. Naprawdę, czasem szkoda ze nie możecie być w naszej skórze, zobaczylibyście wtedy jak faceci są bezwzględni i maja w głębokim poważaniu, ze kobieta
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: "yolo mała, mąż nie musi wiedzieć"

Gdyby wszystkie odmawiały, to nikt by tej taktyki nie stosował. a pieróg z cudzą obrączka smakuje tak samo. ツ

a na poważnie, rozwód nie powinien być przeszkodą. dziecko - owszem.
tym bardziej, że będziesz też chyba celować w faceta po przejściach niż w takiego, co nadal mieszka z mamą?
  • Odpowiedz