Wpis z mikrobloga

Ciemnoskóry mężczyzna pobity we Wrocławiu.

Do zdarzenia miało dojść na przystanku autobusowym. Trzech mężczyzn szarpało czekającego na transport Hindusa. Grozili, że zrzucą go do tunelu samochodowego, który znajduje się pod placem przy Galerii Dominikańskiej. Jak informuje portal tuwroclaw.com choć na przystanku stało kilkanaście osób to w obronie obcokrajowca stanął tylko jeden mężczyzna. On też został pobity i trafił do szpitala. Informacje potwierdza rzecznik prasowy wrocławskiej komendy.


Informacje potwierdza rzecznik prasowy wrocławskiej komendy.
Czyli informacja potwierdzona, a w zakopach jak na obrazku. Wołam @moderacja by zrobiła porządek w tym znalezisku:
https://www.wykop.pl/link/4098109/ciemnoskory-mezczyzna-pobity-we-wroclawiu-chcieli-go-wrzucic-do-tunelu/ bo to kolejny przykład manipulacji prawej strony w ciągu kilku dni (zakopywanie jako inf nieprawdziwa znaleziska o pobitej Turczynce)

#neuropa #wykop #manipulacja #prawackalogika #bekazpodludzi #bekaznarodowcow
lakukaracza_ - Ciemnoskóry mężczyzna pobity we Wrocławiu.

Do zdarzenia miało dojść ...

źródło: comment_mE2jz7PX1AzRCJY9HEHQuXWCF9UpGaHg.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: To jest wina marksistowskiej Makreli, gdyby nie zrobiła takeigo syfu w Europie to nikt by się nie czepiał tych ludzi. No ale zrobiła to z pełną samoświadomością żeby doprowadzić do wojny, u nas pijacka szarpanina i mam nadziej że na tym się skończy, bo na zachodzie palenie ośrodków i gromadzenie broni idzie pełną parą.
A informacje nieprawdziwa może być jak najbardziej, wystarczy że to była ustawka.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: ale serio to czemu wykop pozwala na zakopywanie czegoś jako nieprawdziwa mimo, że jest 100% potwierdzona? No #!$%@?, nie nadaje się mozna usprawiedliwić, ale #!$%@? bany tutaj albo jakies konsekwencje byc powinny.

Ale po co, to, że wykopalisko jest pełne prawackich trolli to nie przeszkadza. #!$%@? ludzie z zewnatrz wykop kojarzą z trolami, a oni #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Kur_Piejak przypominam, że Polska to kraj zarówno twój, jak i mój i nikt mnie nie będzie z własnego kraju wypraszał, bo nie pasują mu moje poglądy - tak się robi w dyktaturach i państwach autorytarnych ;)
  • Odpowiedz
@whiteglove to nie psiocz, że jest źle bo są miejsca nie tak daleko od nas gdzie jest #!$%@? wrecz fatalnie za sprawa wlasnie ciapatych/murzynow, ktorzy za swoje zbrodnie sa uniewinniani i to z nich sie jeszcze robi ofiary.
Zeby nie bylo ze bronie seb ktore nastukaly hindusowi- kara powinna byc natomiast powinna byc wymierzana w każdego zbrodniarza bez względu na pochodzenie/kolor skory.
  • Odpowiedz
@whiteglove: Handlarze niewolników przywieźli ich z Afryki. A czy ty myślisz, że to taka prosta sprawa wysiąść na plaży w Afryce, złapać w siatkę silnego, zwinnego Murzyna i wywieźć go do Europy?
  • Odpowiedz