Wpis z mikrobloga

Siema!!
Dużo tu informatyków wiec chciałbym o coś zapytać i może ktoś mi pomoże.
Chodzi mi o aplikacje na androida a mianowicie potrzebuje aplikacje po ktorej odpaleniu w komorce bede miał do wpisania nazwe miasta, adres i wojewodztwo do wybrania z listy.
Kolejny krok to zdjecia ktorych bedzie robionych kilkanascie i pozniej cos w stylu "zakończ wizyte" gdzie wszystkie te dane zostaną w tym momencie wysłane na jakis wirtualny dysk i zapisane w folderzeo nazwie tych danych wpisywanych na poczatku czyli miasto i adres juz bez wojewodztwa
Bardzo ułatwiłoby mi to prace i sie zastanawiam czy cos takiego jest mozliwe i jakie sa koszty stworzenia czegos takiego przez osoby ktore tym sie zajmuja.
Jezeli ma ktos obeznanie w temacie bede wdzieczny za kazdą rade czy tez pomoc w wycenie zebym miał jakies obeznanie w temacie.
Pozdrawiam !
  • 2
@powaznyczlowiek: nie do konca to mi sie przyda ... To moze przyblize bardziej do czego to:) jest kilka osob ktore jezdza i wieszaja reklamy ale wiekszosc nie ogarnia czynnosci ktore dla nas sa proste jezeli chodzi o podstawowe funkcje i udogodnienia ktore daje nam technologia. U mnie to wygladalo to tak ze robilo sie zdjecia lokalizacji (normalnym aparatem, teraz zaczynamy komorkami pykac zdjecia) pozniej w hotelu zgrywal zdjecia na laptopa a