Wpis z mikrobloga

Mirki jak oceniacie MSI GV72 i7-7700HQ czy warto kupić?
Przekątna ekranu 17,3"
Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1050+ Intel HD Graphics 630
Wielkość pamięci karty graficznej 4096 MB GDDR5 (pamięć własna)
Pamięć RAM 16 GB
#komputery #informatyka
  • 13
@Yudep ma zwykłą matrycę TN z #!$%@? kątami widzenia. W moim dotychczasowym laptopie najbardziej denerwowało mnie to, że przy jakiejś zmianie pozycji przed laptopem (np odchylenie się na fotelu do tylu) musiałem regulować klapę żeby zachować w miarę poprawne kolory. Dlatego odrzucalem wszystko z matrycami TN

Ale co kto lubi, może akurat dla Ciebie nie jest to wada
@Yudep: W tej cenie da się złożyć całkiem mocnego pc (skoro myślisz o graniu). Jeżeli jednak musi być to laptop, to do 5k idzie już znaleźć coś z gtx1060 + 7700hq, a nawet jakiś czas temu dało się znaleźć w tej cenie customa od clevo z desktopowym i5-8400 + gtx1060.
@Yudep: Weź również pod uwagę, że takie konstrukcje są średnio mobilne (mimo, że z roku na rok jest coraz lepiej) oraz generują stosunkowo duże ilości ciepła. Jeżeli Twoim głównym celem są gry, to patrzenie na czas pracy na baterii raczej nie ma sensu :d
@Yudep: popieram @AceDM , sam chciałem zasugerować PC tylko czekałem na Twoją odpowiedź, że waga i rozmiary nie mają większego znaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mój pierwszy laptop miał 17,3 cala i sporo ważył. Szybko pożałowałem tego zakupu