Wpis z mikrobloga

@lastro:
one się brzydzą prawiczków to przekleństwo
@lmaocetong:
jak wiesz to napisz
@Mystery_Man:

Też chodzę na siłownię i nie znajduję racjonalnego uzasadnienia dla spożywania posiłku co trzy godziny, a nawet jeżeli daje jakiś profit, to niewspółmierny dla kosztów takiej dyscypliny, dlatego pytam o uzasadnienie.

nie liczysz kalorii, białka, węglowodanów, tłuszczy, ilości witamin? to po co ćwiczysz?

Ale jak dostałeś propozycje z pielgrzymką, to eee, muszę nosić pudełko, 100 km
  • Odpowiedz
@alh3: 1. Kontroluję makro, ale nie widzę uzasadnienia dla #!$%@? co trzy godziny xD
2. Faktycznie - uczelnia eliminuje wszystkie inne opcje xD
3. Poza domem, to wszędzie poza domem. Wystarczy wchodzić w interakcję z loszkami, tyle.
4. Pytanie na mikro to też błąd xD
5. Zajęta loszka, a loszka dziewica, to dwie inne sprawy. Wiesz tak w życiu jest, że czasem się z ludźmi rozstaje, lol. Nie mówię już o
  • Odpowiedz
@Mystery_Man:

Kontroluję makro, ale nie widzę uzasadnienia dla #!$%@? co trzy godziny xD

ja jem często w małych porcjach bo nie jestem w stanie zjeść 3 obfitych posiłków dziennie

Poza domem, to wszędzie poza domem. Wystarczy wchodzić w interakcję z loszkami, tyle.

mam zagadać do obcej dziewczyny na mieście? przecież ona może się gdzieś spieszyć, nie być dziewicą lub też ma chłopaka

Pytanie na mikro to też błąd xD

to gdzie
  • Odpowiedz
@alh3: 1. Jak się będzie śpieszyć/mieć chłopaka to Ci powie.
2. Nie trzeba tego robić na ulicy. Poszukaj w internecie miejsc, gdzie ludzie się nie śpieszą i wybierz te najbardziej korzystne.
3. Loszek nie interesuje to, że chcesz dziewicę.
4. Usuń konto.
  • Odpowiedz
@Mystery_Man:

Nie trzeba tego robić na ulicy. Poszukaj w internecie miejsc, gdzie ludzie się nie śpieszą i wybierz te najbardziej korzystne.

na tinderze i badoo różowe są zasypywane wiadomościami więc się nie przebije

Loszek nie interesuje to, że chcesz dziewicę.

i co z tego jak nie będzie dziewicą to po prostu zerwę kontakt

Usuń konto

sam usuń
  • Odpowiedz
@alh3: Właśnie się nie mylili xD Właśnie musisz usunąć konto i iść się ogarnąć, bo daleka droga przed tobą. Jak wyruszysz dzisiaj, to może przed trzydziestką znajdziesz loszkensa.
  • Odpowiedz
@Mystery_Man:
mylili się bo byłem anorektykiem, nie zarabiałem pieniędzy, miałem problemy zdrowotne jednak udało mi się wyjść z tego bagna.

Właśnie musisz usunąć konto i iść się ogarnąć, bo daleka droga przed tobą

gdzie mam iść? najpierw muszę wiedzieć gdzie mogę poznać dziewice
  • Odpowiedz
@alh3: Normalnie ludzie też zarabiają pieniądze i nie są anorektykami, więc musisz robić więcej, a na wykopie tracisz czas, więc usuń konto, szczególnie że popisałeś się na nim głupotą w różnych wpisach.
  • Odpowiedz
@alh3: Bo zrzucasz winę na świat i nie dostrzegasz tego, że nie jesteś tak zajebisty jak sobie wyobrażasz. Poczytałem sobie Twoje wpisy i widzę, że niezbyt światły z Ciebie człowiek, więc Ci radzę właśnie byś usunął to konto. Jak mam Ci inaczej powiedzieć, że na ten moment gówno zdziałasz z takim podejściem? Zreformuj się i tyle.
  • Odpowiedz