Wpis z mikrobloga

#coolstory jeżeli macie rodziców w wieku ~emerytalnym, którzy są na bakier z technologią na siłę im ją wciskajcie nawet jak nie chcą,
Wymieńcie stary telefon na smartfon albo tablet,
zainstalujcie appki, zakładajcie konta na Facebook(na start dajcie LIKE jakichś grup z ich zainteresowaniami), instalujcie netflixy, spotify, appki portali regionalnych.
Na stronie startowej przeglądarki ustawcie karty z najciekawszymi serwisami, żeby wystarczyło kliknąć a nie trzeba kombinować
Wysyłajcie im linki do rzeczy z których się śmiejecie przeglądając internet.

Przed: Oboje depresja, wieczne smutki. Siedzenie i gapienie się w TV. Niby mail sprawdzili, ale na tym się kończyła przygoda z siecią.

Od czasu wprowadzenia w świat technologii zupełnie inne podejście do świata.
Po kilku miesiącach oglądania doszło do tego, że wysyłają mi linki z wykop, czy filmiki z YT.
W internecie znajdują muzykę zespołów, które lubią. Potem im wyskakuje że mają koncert w mieście i idą na niego.
//#coolstory
  • 166
@skibi: no i zawsze zalikować trzeba/odpisać :) Bo jak się nie odpisze łapką w górę to potem foch ;p I choćby się widziało coś 100x to nie mówić "było"/"stare"

@triget: Ja w Xiaomi poszedłem zamiast Blackberry 9930 (miesiąc była masakra) a dla drugiego rodzica co woli na komputerze laptop z dużym ekranem.

Teraz jeszcze muszę znaleźć jakieś głośniki domowe z bluetooth bo podobno wieczorem są koncerty z muzyką z telefonu,
@JRtI: ja podłożyłem netflixa. zaczęło się od wikingów, teraz znają więcej seriali niż ja xD nawet doszło do tego, że musiałem tłumaczyć gdzie obejrzeć jak czegoś na netflixie nie ma :D :D