Wpis z mikrobloga

Właśnie mija rok, od kiedy jestem naprawdę szczęśliwa. Nie myślałam, że mnie może tyle dobrego spotkać. To niesamowite jak jedna, odpowiednia dla was osoba, może zmienić w waszym życiu wszystko na lepsze ()

Każdemu z Was, życzę by kogoś takiego miał ʕʔ
Miłego dnia ʕʔ

#szczescie
  • 73
  • Odpowiedz
@supernick Myślałam, że sama usunęłaś :D
Dziękuję bardzo ʕʔ
Każdy ma jakieś swoje zdanie, ja nie biorę tego do siebie :) Jestem szczęśliwa i zadowolona, tylko się dla mnie liczy i to co czuję :) Nikt nie wie co to za relacja, jak to wygląda i jak jest. Może kiedyś jednak trafią na kogoś takiego i inaczej będą to wszystko widzieć :)
  • Odpowiedz
@WaniliowaBabeczka: Cieszę się Twoim szczęściem, jednak tak na spokojnie, polecam ostudzenie emocji. Druga osoba nie powinna być źródłem Twojego szczęścia. Owszem, we dwoje często łatwiej i przyjemniej (w wielu sferach ;)), ale uzależnianie swojego szczęścia od kogoś innego po prostu jest zgubne. Czemu? Skoro tylko ktoś inny mógł dać Ci szczęście, to oznacza, że sama nie potrafiłaś być szczęśliwa. A to już błąd. Jeśli sama nie umiesz być szczęśliwa, to tego
  • Odpowiedz
@Tino Już komuś wyjaśniałam wcześniej ^^ To jest dla mnie dopełnienie tego wszystkiego. Wtedy to jest zupełnie inne uczucie. Byłam szczęśliwa, ale przy nim, jestem po prostu szczęśliwsza. Zmienił moje życie na lepsze z różnych powodów, ale to nie oznacza, że jak coś by się stało, to sięgnę jakiegoś dna i już szczęśliwa nie będę. Nie pierwszy raz jak z kimś jestem ;) ale jest to pierwszy raz, gdy ktoś nie tylko
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: jeden z glupszych mitow wykopowych
Sa ludzie ktorzy do pelnego szczescia potrzebuja drugiego czlowieka - taki typ osobowosci i empatii. Nie znaczy to se takie osoby bez drugiej polowki sa w depresji czy nic nie osiagaja; po prostu nie maja pelni szczescia.
  • Odpowiedz
@WaniliowaBabeczka: fajnie ze zyczysz, ale w moim przypadku bardziej prawdopodobne wydaje mi się uderzenie we mnie pioruna w tym samym momencie co uderzenie we mnie meteorytu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz