Wpis z mikrobloga

Właśnie mija rok, od kiedy jestem naprawdę szczęśliwa. Nie myślałam, że mnie może tyle dobrego spotkać. To niesamowite jak jedna, odpowiednia dla was osoba, może zmienić w waszym życiu wszystko na lepsze ()

Każdemu z Was, życzę by kogoś takiego miał ʕʔ
Miłego dnia ʕʔ

#szczescie
  • 73
  • Odpowiedz
@Henryk_zygalski Też mam niedługo już 25 lat, coś czułam przy poprzednich, ale dopiero teraz widzę różnicę. Czuję to, czego wcześniej nigdy nie czułam, może wcześniej to jakaś namiastka była. Znam ludzi starszych o te 2-4 lata, którzy dopiero teraz znaleźli sobie kogoś takiego. Niektórzy tracili już nadzieję. Byle nie na siłę nic :)
Jeszcze przyjdzie i na ciebie czas ^^
  • Odpowiedz
@WaniliowaBabeczka: Gratuluję ^^ U mnie tak samo ze szczęściem, mam nadzieję, że ten stan (u mnie i u was :3) pozostanie na zawsze, bo tego brakowało mi w życiu - tej jednej osoby która świetnie rozumie, wspiera i pozwala uwierzyć w siebie.
  • Odpowiedz
, ja wam nie wyjdzie to spadniesz na samo dno.


@KrowkaAtomowka: No chyba, że jak wampir wyssała z niego wszystko i to on upadnie a ona dorwie następnego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stoję w kolejce, przede mną jakaś para, przed nimi jakaś laska, wcześniej wężyk starych bab. Laska się obraca i zauważa ją ta z pary. I się zaczyna.


- Ewa!?

- Klaudia?! O jaaa, Zajebiście się
  • Odpowiedz
Właśnie mija rok, od kiedy jestem naprawdę szczęśliwa. Nie myślałam, że mnie może tyle dobrego spotkać. To niesamowite jak jedna, odpowiednia dla was osoba, może zmienić w waszym życiu wszystko na lepsze ()


@WaniliowaBabeczka: Następna słodka idiotka chwali się że rok temu przygruchała sobie zdesperowanego spermiarza i oczekuje podziwu. Przeraża mnie to, że na świecie jest tyle podobnych tobie pustych i beztroskich debilek żyjących
  • Odpowiedz