Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski #tesco #modameska #golenie

Mam dosyć wymagający zarost i długo szukałem ostrzy żeby się golić komfortowo i w miarę cenowo.

Próbowałem żyletek i roooznych maszynek z Rossmann i innych drogerii po Gillette. Jakby nie patrzeć na cenę to te najdroższe wkłady z Gillette są bardzo dobre.

Ale wracając do sprawy. Czasem sytuacja wymaga tego że muszę się golić codziennie. A to doprawdy katorga jeżeli chodzi o moją skórę i zarost. Mimo że miałrm nowe wkłady to zazwyczaj po jednym razie już następne nie były komfortowe. A używałem ostatnio Gillette Mach 3 i z Tesco takie 5 ostrzy.

Jednak ostatnio Tesco wysłało mi na testy wkład jak na zdjęciu. Byłem nieco sceptycznie nastawiony ale co tam mi szkodzi.

Musze Wam powiedzieć że REWELACJA!!!

Nad ostrzami są takie pojemniczki malutkie na jakiś plyn który powoduje mega poślizg przy kolejnych podejściach. Nawet kiedy goliłem się pod rząd 10 dni to i tak było to komfortowe! I nadal były ostre! Ale trzeba uważać bo są bardzo ostre :) wkłady pasują do rączki z Gillette Mach 3.

Także polecam śmiało jeżeli nie chcecie wydawać grubej kasy a wygodnie i dobrze się ogolić :)

4szt 29zl a 8szt 59zl :)))
Insiders - #niebieskiepaski #tesco #modameska #golenie 

Mam dosyć wymagający zarost ...

źródło: comment_Bl7l5ebr9pp03KyIpGJ31apsM3p9g3Jd.jpg

Pobierz
  • 13
@Insiders: jak gdzieś będę to przetestuję, dużego zarostu nie mam, ale jest dość "sztywny", golę regularnie i często sobie podrażniam skórę gorszymi maszynkami (może z pianką do golenia czy czymś byłoby lepiej, ale szkoda mi kasy xD)