Wpis z mikrobloga

@Adio912: Taka trochę firma-krzak. Dopiero co powstala i otwiera oddzialy w roznych krajach EU. W kazdym razie skoro KNF ich toleruje, to nie masz sie czego bac, OC takie jak w kazdym innym TU, a jak cos pierd****e to UFG pokryje wyplaty z ich polis.
via Android
  • 0
Na rankomacie mi pokazało jako najtańsza ofertę i szukam opinii, nie mają strony opinie na fb z 13 8 jest negatywnych
@Adio912: Owszem ubezpieczenie OC nie ma teoretycznie znaczenia ale dodatki już mają. W Gefionie niestety nie rozliczą Tobie szkody jeżeli ktoś w Ciebie wjedzie (większość firm już coś takiego ma że wypłacają Tobie kasę od razu a sami będą się jej domagac od firmy sprawcy). Nie weźmiesz u nich również assistance w razie awarii, a to już się bardzo przydaję. Co nie zmienia faktu że Gefion jeżeli ktoś użytkuje długo samochód,
via Android
  • 0
@Brolys nie, kupiłem w axa direct bo miałem różnice w cenie o 50zl z tego pamiętam a mniejsze ryzyko. Tylko kupowałem na stronie axy a nie porównywarki.
Też mi wyszło najtaniej tylko jak spowoduję wypadek a firma nie wypłaca odszkodowań, poszkodowany może wejść na drodze cywilno-prawnej i wytoczyć spór i odszkodowanie zapłacimy my , ale skoro firma funkcjonuje w KNF i spełnia przepisy to czemu nie, nie mają siedziby w Polsce tylko w Danii . Róznica jest kolosalna w cenie ale raczej bym nie liczył na Assistance od nich w razie szkody ;) Xz Z własnej kieszeni.
Olśnie Was - ich OC nie działa na warunkach jak OC firm zarejestrowanych na rynku polskim. Czyli miedzy innymi poszkodowany z Waszej polisy nie dostanie auta zastepczego. Firma nie wyplaca kasy za szkody, ludzie czekaja na pieniadze po pol roku i UFG nie wyplaci za nich kasy poszkodowanemu ze wzgledu na brak zarejestrowanej dzialalnosci na rynku polskim. Glupi jestescie pisząc, ze to nie Wasza sprawa. Niech ktos z tej firmy w Was
@Magdaaalena: Dokładnie, jak tylko ktoś spowoduje kolizję gdzie będę poszkodowanym i zobaczę że ma gównoubezpieczenie w tej firmie-krzak nie wypłacającej odszkodowań to od razu policja i chętnie pozwałbym takiego durnia co to kupił bo najtaniej, szkoda że pewnie nic bym nie ugrał. Nie kupujcie OC u nich bo kiedyś i Wy będziecie mieć rozrywkę na kilka miesięcy.