Wpis z mikrobloga

@bejt: na switcha jest jeszcze niewiele gier i są drogie. A na 3dsa super gier masz bardzo dużo, tylko konsola jest już bliżej końca życia i nowe się raczej nie pojawią.
Zależy ile masz hajsu tak na prawdę i czego oczekujesz, 3ds jest bardziej przenośny niż switch bo jest lżejszy. Ale za to ma 2 małe ekraniki i do telewizora go sobie nie podłączysz i nie rozsiądziesz się wygodnie z kontrolerem.
@bejt: Obie? 3DS ma świetną istniejącą bibliotekę ale żywot konsoli zbliża się ku końcowi. Switch z racji na to, że jego premiera była niecały rok temu nie ma tak bogatej biblioteki, ale jest już kilka "must have" i nadciągają kolejne.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sp0q dlaczego?

@nie-usune
@ciasteczko_i_mleczko
@goomba-pl tak naprawdę to po 10h w pracy w pozycji siedzącej najczęściej po prostu zamiast siedzieć dalej w fotelu wolę się walnąć na łóżko i tutaj widzę zastosowanie konsoli. Do tv nie zamierzam podłączac, multi również nie, cena powiedzmy mnie nie odstrasza :)
@JusTQL: tak, biały, z ładowarką i kartą pamięci, nawet mam od niego karton, wygląda jak nówka, żadnych rysek do tego mam jeszcze 4 gierki pudełkowe i kilka wgranych w systemie
@bejt: Obie? 3DS ma świetną istniejącą bibliotekę ale żywot konsoli zbliża się ku końcowi. Switch z racji na to, że jego premiera była niecały rok temu nie ma tak bogatej biblioteki, ale jest już kilka "must have" i nadciągają kolejne.


( ͡° ͜ʖ ͡°)

[]

@goomba-pl: dokładnie. Obie :-)