Wpis z mikrobloga

Z życia silnego, niezależnego właściciela dwóch kotów:

Pindi, siewca zamieszania, kurła demon w kocie zamknięty, z kociego nieba wyklęty od jakiegoś czasu odkicialał takie numery, że nie mam pytań. Wcześniej nawet pisałem, że trzaska drzwiami od szafki jak nachlany Janusz o piątej rano. Problem już poszedł w niepamięć, sam z siebie. Ale ostatnio ta durna istota ma nową zabawę. Siada w suszarce na naczynia i siedzi... Siedzi tak już kilka dni, co go zdejmę i wezmę że sobą do pokoju to zaraz szybki resp na suszarce. Dzisiaj rano odkryłem o co mu chodzi... XD

Ten głupek czeka aż...


W misce ma zawsze nową wodę, wymieniam 3 razy dziennie ale nie, kropelka z łapki lepsza #kropelkilepsze. Odkręciłem mi wodę dzisiaj, żeby sprawdzić czy mam rację i wiecie co?


Ja już nie wiem co mam zrobić... Mirko pomusz! No do ciapkowa nie oddam bo jak wziąłem to już zostaną! Jak oducza się kota robić głupoty?

Zaznaczę, że mam braci, oba koty z jednego miotu, ten jest popieram*****y i nie ogarnia nic, nie wie nic a jak pytam jaka jest stolicą Polski to mówi 'miał' (°°
Jego brat to taki ziom, że olaboga. Nigdy nic nie zrzucił z szafki, nic nie podrapał, no anioł nie kot, leży sobie, chodzi obczajac co tam na rejonie mieszkalnym, czasem się przebiegnie 7 metrów z kuchni do swojego kartonika. A ten szary kutafix? 3 w nocy, zapierdziela po suficie, ścianach, podłoga to lawa... Oba mają tyle samo uwagi poświęconej, ten dysfunkcyjny szary nawet trochę więcej bo chodzę z nim często na rękach (czarny nie lubi), zero wdzięczności xD

Dzisiaj przespał całą noc, pod kołdrą obok mnie xD

#pokazkota #koty
Pobierz mechaos - Z życia silnego, niezależnego właściciela dwóch kotów:

Pindi, siewca zamie...
źródło: comment_KlNfifINhY72mmx02Gaz8VxmFceWkwzO.jpg
  • 14
@mechaos mój uwielbia wskakiwac do mokrej wanny i się tarzać, kapiąca wode też uwielbia ale również tylko w wannie :D takie nam się chyba trafiły wadliwe egzemplarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)