Wpis z mikrobloga

Szukam nowej myszki bo mi się w obecnej potwornie zużył lewy microswitch i już wypadałoby całą mysz wymienić.
Do tej pory używałem Asus UX300 która była super, ale wytrzymała 3 latka. Szukam czegoś podobnego, może trochę większego bo tą bardziej palcami trzymam. Jako must have są dwa przyciski boczne i klikalny scroll. Nie gram w FPSy, więc gejmingowe dodatki mnie niewiele interesują. Może być bezprzewodowa. W pracy używam jakiegoś Logitecha z numerkiem na 7 albo 8 i jest w miarę spoko, tyle że ma przełącznik pracy trybu scrolla i albo terkocze albo kręci się bez oporów. Co byście polecili? Cięzko w dzisiejszych czasach dobrać mysz ( ͡° ʖ̯ ͡°) picrel ten Asus którego używam od 3 lat
#pcmasterrace
aso824 - Szukam nowej myszki bo mi się w obecnej potwornie zużył lewy microswitch i j...

źródło: comment_oBpNl9V2UV9CrP3F5Flsml2yvfczGpk4.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aso824: Ja polecam co mam, czyli Rival 300. Stosuję fingertip grip, bardzo rzadko claw grip, a do palm grip może być przymała, ale zależy jakie kto ma dłonie. Zainteresuj się, bo w tej cenie jest na prawdę bajka i ma wszystko o czym mówisz.
@radziuxd: a co w niej lepszego od jakiegoś Logitecha, skoro kosztuje 200 zł i jest kablowa? Czy płaci się za markę i RBG? Bo fakt faktem wygląda spoko, konstrukcję też ma podobną do mojej, ale po tej cenie to chyba bym się spodziewał bezprzewodowej
@alWdIjJpz18nHw: O #!$%@?, daje na czarnolisto bo ktoś śmieszkuje filmami Klocucha, studenta który udaje gówniarza i ludzie jak ty to łykają i hejtują, i jeszcze musi oznajmić że dał na czarno, jaki poważny z ciebie człowiek XD
@aso824: Sam używam Dream Machines DM1 Pro, bo jest w miarę przystępnej cenie jak za sensor którego używa, a jest bardzo dobry. No ale dla ciebie pewnie nie jest ważne żeby kursor poruszał