Wpis z mikrobloga

Szlag mnie trafia, powiem wam, jak przeglądam oferty wynajmu pokojów na olxie. Co najmniej 3/4 to ogłoszenia z dopiskiem "wynajmę studentce", "preferowane studentki/dziewczyny/kobiety", "dla dziewczyny" itd. Czemu tak jest? W sensie,że tak wygląda większość ogłoszeń. Nosz kurde, o ile nigdy nie czułem się specjalnie dyskryminowany jako facet tak teraz mnie to denerwuje, bo mam mocno ograniczony wybór ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ogłoszenia gdzie nie są preferowane kobiety to teraz wyraźna mniejszość. A przecież kto mieszkał z dziewczynami ten wie, że wcale nie ma z nimi mniej problemów - myślę, że porównywalnie.
Btw. nie ma ktos pokoju 1-osobowego do wynajęcia w #opole? ;P wiem, że już pytałem.
#gorzkiezale #zalesie #studbazaproblems #mieszkanie #olx #rownouprawnienie
  • 23
@Zoxico: @atestowanie2: @wysuszony: Kiedyś pewien mikroblogger opisywał, że wynajmował mieszkania studenciakom z AGH i tym podobnych, to jeden kuc groził mu policją, żeby mu wymienić żarówkę, a drugi siedział w zimę w kurtce dopóki jego matka nie przyjechała i nie odkręciła mu grzejników xD
z niebieskimi jest o tyle dobrze, że założy słuchawki, odpali robloxa i siedzi cicho, a dziewczyny zaraz zawoła koleżaneczki na winko i zaczną drzeć #!$%@?
drugi siedział w zimę w kurtce dopóki jego matka nie przyjechała i nie odkręciła mu grzejników


@bsct: Nie wiem na ile ta historia jest prawdziwa, ale nawet jeżeli faktycznie jest to musiał to być naprawdę wyjątek. Przecież AGH to uczelnia, na którą próg wejścia jest na tyle wysoki, że naprawdę ciężko tam o kogoś głupiego.
@Zoxico Kiedy nasz współlokator w końcu się wyniesie, to znowu będziemy szukali faceta, żeby był balans. Jestem ja ze swoim niebieskim i jedna dziewczyna. Musi być symetria, ja mam kogoś do pogadania o babskich pierdołach, paski też znajdą sobie jakieś wspólne zajęcie po godzinach. Wcześniej mieszkałam w 3 pokojowym, ja + współlokatorka i też szukałyśmy niebieskiego żeby nie było nudno i za bardzo "babsko".
@Zoxico też chcieliśmy się wyprowadzić, ale stwierdziliśmy, że chata jest spoko, a poza tym ten baran sam zadeklarował, że się zmywa. Teraz czekamy na najlepszy dzień w naszym życiu :D I mamy nadzieję, że nowy współlokator będzie normalny ^^
@kedi zazdro :D heh, no oby był xd A jak nie to najwyżej znowu zmienicie. Mój współlokator już z rok temu deklarował, że się przeprowadzi, ale nie zapowiada się na to, to sam zdecydowałem się przeprowadzić. I tak od dawna marzy mi się oddzielny pokój i odrobina prywatności :)