Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od 4 lat mieszkam z niebieskim i dzisiaj postanowiłam że to koniec, odchodzę. Przez te 4 lata to ja pilnowalam tego czy rachunki opłacone, czy lodowka byla pelna, cała odpowiedzialność była na mnie, niebieski niczym sie nie interesował. Bywaly miesiące że to ja płaciłam za wszystko bo jego wyrzucili z roboty albo sam odszedl bo mu się praca nie podobała. Taka sytuacja szybko doprowadziła do tego że kasy brakowało na bieżące wydatki, zaczeły sie kredyty, pożyczki. Zyjemy od wypłaty do wypłaty (mojej), w ciągłym stresie, pracuje 2x więcej od niebieskiego żeby na wszystko wystarczyło. Wkurzam sie, że przez ten cały czas sluchałam i wierzyłam jak wciska mi bajki, że znajdzie dobrą pracę, że będzie oszczędzać itd. Dorosły facet a zachowuje się jak dzieciak. Nie rozumiem dlaczego niektórzy nie chcą mieć lepiej w życiu, dlaczego nie warto postarać się coś osiągnąć, tylko po najmniejszej lini, bez wysiłku.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: Popieram Twoja decyzje ale na koniec musiala wyjsc #logikarozowychpaskow

Nie rozumiem dlaczego niektórzy nie chcą mieć lepiej w życiu, dlaczego nie warto postarać się coś osiągnąć, tylko po najmniejszej lini, bez wysiłku


@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedys docenisz ze wyscig szczurów i kupowanie lepszego wyposażenia lub podroze po Ziemi to nie wszystko. Zatesknisz za tym by bylo po prostu normalnie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Szczerze? Dla mnie jesteś bezdennie głupia. Po pierwsze, 4 lata kisiłaś się z typem, który kompletnie ci nie odpowiadał. No a po drugie, ten tekst;

Nie rozumiem dlaczego niektórzy nie chcą mieć lepiej w życiu, dlaczego nie warto postarać się coś osiągnąć, tylko po najmniejszej lini, bez wysiłku


Kojarzy mi się z ludźmi, którzy mają wrodzonego kija w dupie, jedyne co potrafią to praca i nie dociera do nich, że
@AnonimoweMirkoWyznania: Zauważyłem, ze to jednak kręci kobiety, albo lubią typków miej #!$%@? będzie Ci dane, albo łobuz kocha najbardziej, z normalnym większość kobiet się nudzi, wy potrzebujecie żyć na #!$%@?ę, lubicie stwarzać problemy jeśli ich nie ma, więc po paru awanturach normalny facet odjedzie, ten co ma #!$%@?, będzie miał dalej #!$%@?, a łobuz strzeli w gębę i też zakończy awanturę.
Reasumując dalej będziesz się męczyć, bo inaczej żyć nie potraficie.