Wpis z mikrobloga

Znacie te różowe, nie?

Były sapioseksualne zanim to było modne
Zbyt duże okulary (tzw. problem glasses)
Guwnokierunek na UW
(dwa powyższe uważają jednocześnie za główne atrybuty osoby inteligentnej)
Hłasko, Żulczyk, Bukowski i inne #!$%@? (u mniej ambitnych "Pokolenie Ikea")
Naburmuszona mina
Taco Hemingway
Na FB lajkują "Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka" i Volantification
W profilu na FB/tinderze/innym portalu coś w stylu pic rel

...a pochodna drugiego rzędu to je #!$%@? przerasta xD

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #tinder #badoo #byloaledobre
1788 - Znacie te różowe, nie?

Były sapioseksualne zanim to było modne
Zbyt duże o...

źródło: comment_485BpyagUZgTECMA76CD9mRzkVqO0nG4.jpg

Pobierz
  • 132
@DoDoLot: Całki i pochodne są uczone już w przedszkolu? Dobrze wiedzieć, dużo mnie ominęło. Czytanie jako jedna umiejętność daje Ci możliwość czytania, a znajomość tylko dodawania i odejmowania nie pomaga wielce przy całkach. To tak samo mogę zapytać wedle tej logiki "Czemu ludzie na polibudzie nie piszą sobie w wolnych chwilach wierszy czy prac na jakiś temat?"
@DoDoLot: Nie jest to wiedza tajemna, ale uczą jej na wyższym poziomie nauki niż umiejętność czytania, która tym sposobem otwiera Ci dostęp do wszelkiej wiedzy, a znając podstawy matematyki nauczanej w przedszkolu nie mam dostępu do wiedzy matematycznej na poziomie chociażby pierwiastków.

Mam znajomego, który studiuję filologię. W wolnych chwilach chodzi sobie na na polibudę, bo interesuję go majca
@Saganis: Widzisz, problem tkwi w tym, ze kierunki ścisłe odpowiadają za rozwój i technologię, dlatego są potrzebne. Dlatego trzeba się ich uczyć. I nie - nie wszyscy to potrafią, a ci co nie potrafią pracują w maku po ukończeniu studiów. Tylko, że w maku można pracować i bez studiów a lekarzem, inżynierem budownictwa bez studiów nie zostaniesz. Dziennikarzem, tłumaczem bez problemu.
Ja po podstawówce przeczytam i Krzyżaków, i Chłopów, i nawet
Nie jest to wiedza tajemna, ale uczą jej na wyższym poziomie nauki niż umiejętność czytania, która tym sposobem otwiera Ci dostęp do wszelkiej wiedzy, a znając podstawy matematyki nauczanej w przedszkolu nie mam dostępu do wiedzy matematycznej na poziomie chociażby pierwiastków.


@Saganis: Sytuacja identycznie wygląda w literaturze. Masz 4 tomową powieść, zrozumienie całości nie będzie możliwe po przeczytaniu tylko 1 tomu ( ͡º ͜ʖ͡º)