Wpis z mikrobloga

@Zuchwaly_Pstronk: Zatrułam się czadem jako dzieciak, bawiłam się hipkami w wannie i mnie odcięło, obudziłam się następnego dnia w szpitalu. Miałam dużo szczęścia bo zaczęłam się już topić gdy mama weszła sprawdzić co u mnie. Wszystkim polecam czujki, a jeśli to możliwe to również niemontowanie piecyka w łazience.
  • Odpowiedz
@Zuchwaly_Pstronk miałam podobnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) leżałam sobie w wannie dobra godzinkę i gdy wychodzilam upadłam na podłogę jak długa, potem znowu wstałam i znowu poleciałam uderzając się tyłem głowy w umywalkę. Leżałam sobie tak nago z rozwalona główą, ale jakoś udało mi się wstać na kolanach by otworzyć drzwi i się wyczołgać na zewnątrz. Siostra była w domu ale słuchała głośno muzyki, więc dopiero moi rodzice
  • Odpowiedz
@Zuchwaly_Pstronk: wracaj szybko do zdrowia!
@obsess: moim zdaniem nie trzeba. Piecyki maja wbudowane czujniki mechaniczne. Jeżeli wentylacja nie jest drożna to temperatura w piecyku rośnie, czujnik to wyłapuje i odcina dopływ gazu. Kiedyś remontowali u mnie w bloku dach i papą zakryli mój komin, przez co piecyk automatycznie sie wyłączał. Zadzwoniłem do majstra ze urządzenie nawala a okazało sie ze wlasnie tak ma być. Piecyk miał wtedy jakieś 9 lat.
  • Odpowiedz