Wpis z mikrobloga

@GryfnySzac: @recholek_new: Mam od tygodnia-dwóch. Jeśli nie uda ci się sparować (a na 99% tak będzie) to pobierz jakąś baaardzo starą wersję MiHome, sparuj, update odkurzacza, update aplikacji, jeszcze raz odkurzacza i dopiero mozesz się bawić
@GryfnySzac: mój się porysował w pierwszy dzień :P wjeżdża gdzieś pod meble i się pcha na chama...pozrywał też naklejki fabryczne z mebli, potem nakleił se na łep i zgłupiał :D Nie wspominając o wyjmowaniu wtyczki z prądu i późniejszymi problemami z powrotami do bazy...a i suszarka do prania to nie jest problem wali na oślep przez nią :D
@GryfnySzac: @foxbond: @szuwarek-mini: @azer: @n_____S:
W czerwcu kupiłem dwa, jeden śmiga, drugi się zepsuł po ok 200 dniach.
Ładował się tylko na 99%, po czym jeszcze raz próbował podłączyć się do bazy. Po paru minutach poddawał się, sygnalizując Error 13, problem ze stykami.
Gearbest zaoferował 30$ na GB wallet albo wysyłka na mój koszt do Chin na darmową naprawę( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wysłałem
na GB wallet albo wysyłka na mój koszt do Chin na darmową naprawę( ͡° ͜ʖ ͡°)


@tmkg: jak odsyłałeś to skorzystałeś ze zwrotu od PP? o ile płaciłeś przez PP
@GryfnySzac: Bo to ma być połączenie po wifi ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zrób jak mówię, najstarsza wersja aplikacji jaką znajdziesz w google i wsio (ale taka żeby juz miała obsługę odkurzacza, nie pamietam jakiej ja użyłem), ja straciłem dobre pół godziny czy nawet godzinę jeśli liczyć czasy aktualizacji na moim mobilnym internecie.