Wpis z mikrobloga

@pshemson:

Na olx to ja widzę tylko v5, a ty chcesz szukać g5. Taka jak tutaj https://guitarcenter.pl/catalog/gitary/wzmacniacze/glowy-gitarowe/bugera-g5-infinium

Można spokojnie wyrwać bentona 112 na głosniku v30 za 300 zł. Kolumna daje rade. Bugera to ja myślę 800 - 850 zł. Więcej się nie opłaca dawać według mnie.

Ta bugea to kopia blackstara ht5. Ale według mnie oprócz nazwy to te wzmaki się niczym nie różnią. Bugera ma po prostu jeszcze dodatkowe jakieś
@pshemson: z efektami I w tym przedziale to polecam VOX AD120VT taki z niebieskim grillem. Masz wbudowany procesor efektów i wgl. Mam taki od 3 lat i smaga bez problemu. Tylko nie gram metalu więc nie jestem pewien czy celestiony które tam są będą ci leżały.
@pshemson: jak z efektami to może jakiś line6 flextone? Hiro ze Sceptic pocina na takim od X lat i daje rade ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jakiś marshall vs + kolumienka 212, takie coś już może zagadać solidniej? Na salce na której kiedyś grałem, był Randall z serii rg chyba na dwoch glosnikach, do łojenia wydawał się spoko.