Wpis z mikrobloga

@Aggy7: Poniższy opis do rynku angielskiego.

Pracować w nim nie pracowałem, a jak przychodzą rysunki od klientów to chyba tylko jeden na 20 tworzył go w Creo :D

Także jak szukałem pracy ani razu nie spotkałem się z opisem, że ktoś wymaga znajomości Creo.
@Aggy7: nie pracuje w proE i na pewno nie jest to najpopularniekszy w Pl wybor. Znam fiemy ktore pracuja ale aa to pikdenycze przyladki. Jak chcesz sie uczyc polecacm Solid worksa bo ma najwięcej uzytkownikow...

W praktyce jak sie nauczysz jednego to reszta będzie tylko kwestia "ogarniecia" i przwstaiwnia.
@TurboBlejzer
@hallomaja
@KuterPstragow
@fidolina
@ladzik
Dziękuję bardzo () sytuacja wygląda tak, że jestem na praktykach do końca lutego i niby miałem nabierać doświadczenia przy prgramowaniu maszyn bezpośrednio i używać AutoCADa/NX no ale mnie przerzucili do innego wydziału bo mają dużo roboty, której nie ma kto zrobić i akurat jest tylko proE. Posadzili mnie przed nim z tekstem 'ogarnij sobie program a pozbiej Ci powiem co
@Aggy7 jeśli tak sprawa wygląda i mąż praktyki to usiądź i ogarnij program ile się da. Zawsze będziesz mógł po 2 miesiącach wpisać w CV ze znasz proe na poziomie podstawowym. Potem będziesz si ubiegał o pracę to będzie lepiej wyglądało zwłaszcza jak od obecnej firmy wyciągniesz referencje po praktykach ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Aggy7
U mnie w firmie używają Creo. Duza firma z branży cnc. Nawet mając doświadczenie z Autocadem, Nx czy solidem to i tak Creo jest ciężki i póki jeszcze nie musiałem to nie szkoliłem się.